ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
איזה בעסה: יום הדיכאון הבינלאומי 

איזה בעסה: יום הדיכאון הבינלאומי

 
 
אודליה  ברקין

היום, יום רביעי הוא יום הדיכאון הבינלאומי.
מדוכאי כל העולם, התאחדו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מדוכא קלאסי. ``הצעקה`` של מונק
 מדוכא קלאסי. ``הצעקה`` של מונק   
כל אחד מאיתנו סובל מדי פעם מסימפטומים של דיכאון: עייפות, אדישות, וחוסר חשק לתפקד. יש כאלה שסובלים מדיכאון במהלך תקופת החגים המעיקה, רווית האוכל והמפגשים המשפחתיים הלוחצים, וכאלה שהסתיו, עם הענן, משפיע על מצב רוחם, ויש גם כאלה, שאצלם הדיכאון הוא פשוט מצב קיומי תמידי. בכל מקרה, אם אתם מדוכאים כרגע, היום הוא היום שלכם - יום הדיכאון הבינלאומי.

בארץ, מקיים מכון "פסגות" בשיתוף עם עמותת ער"ן וסינמטק תל-אביב יום אירועים מיוחד, בו תוכלו לדעת כל מה שרציתם לדעת אי-פעם על דיכאון, ולא העזתם לשאול. מרכז הסברה ובו ניתן יהיה לקבל הערכה ואבחון מאנשי מקצוע , עלוני מידע, וערכות לבדיקה עצמית, יפעל ברחבת הסינמטק.
 
בסינמטק עצמו יתקיימו הרצאות בנושאים כגון התמודדות של המשפחה עם התאבדותו של ילד, הקשר בין גוף ונפש ועוד.

בשעה 19:00 יוקרן הסרט "נסיך הגיאות והשפל" בכיכובם של ניק נולטה וברברה סטרייסנד ואחריו ייערך רב-שיח בהשתתפות אנשי מקצוע והקהל. מלבד כרטיס הכניסה לסרט שמחירו 30 ש"ח, הכניסה לאירוע היא חינם.

חשוב לזכור שעל הרבה מהתופעות הנלוות לדיכאון ניתן להקל בעזרת טיפול מתאים, ולכן רצוי מאוד לעבור בדיקה ולאבחן את הדיכאון בהקדם האפשרי. האתר של מכון פסגות מציע מבחן וירטואלי על מנת לאבחן דיכאון, ונותן עצות שונות כיצד לטפל בו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by