ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
גברים פיראטים ונשים רוצחות סדרתיות. אתרי השבוע 

גברים פיראטים ונשים רוצחות סדרתיות. אתרי השבוע

 
 
הילה בקמן

כל מה שרציתם לדעת על פיראטים, ומצד שני - כל מה שרציתם לדעת על רוצחות סדרתיות. וגם - גלריית התינוקות המכוערים ביותר, פורטל הפיצויים החדש והמדריך השלם למשחק המקדים או פורפליי בפי המקצוענים

 
 
 
 
 
 
 
 
 

aneki.com

1. ביתי הישן
 1. ביתי הישן   
הידעתם שלוקסמבורג הזעירה היא המדינה העשירה בעולם, שרוסיה מחזיקה מאחורי סורג ובריח את אחוז האסירים הגבוה בעולם, כשאחריה מדשדשת - ולא בפיגור ניכר - מי שמתהדרת בתואר המפוקפק 'אומת החופש' ארה"ב, ושבאנדורה תוחלת החיים היא הכי גבוהה? כאלו ועוד עובדות סטטיסטיות מפתיעות ומיותרות מכיל האתר המצויין הזה, כמו גם את מאגר פרופילי מדינות העולם של ה- CIA.
 

Ugly Babies Gallery

שכחתיו, והנה פורח
 שכחתיו, והנה פורח   
גלריית צילומים חפה מתקינות פוליטית של תינוקות שהם, איך לומר, מאותגרים אסתטית. הצילומים מלווים בהערות הומוריסטיות נמוכות כמו "יום אחד, אימא שלה יצאה לטיול ביער ונתקלה בחזיר-בר נאה ביותר" או "אל תטרחו לשים לה את הקשת הזאת על הראש, היא לא תגרום לה להיראות יפה".
 

AskMen.com - The Art Of Foreplay

שם הדובדבן
 שם הדובדבן   
גברים הטרוסקסואלים שאינם אמונים מספיק על אומנות המשחק המקדים (הפורפליי), או כאלו שנתקלו במחסום יצירתי וזקוקים להנחייה או כיוונון, יכולים להיעזר במדריך מאת המגזין לגברים AskMen.com, שנועד לספק את המידע שיישומו בין הסדינים אמור לגרום לפרטנרית שלכם להיות מוכנה ומזומנה לדבר האמיתי.
 
 

נזקים - פורטל הפיצויים הישראלי

2. אדם, רק אחד
 2. אדם, רק אחד   
נפגעים אשר לא נושאים באחריות על פגיעתם ומבקשים לקבל את הפיצוי הכספי המגיע להם על פי חוק, יכולים למצוא את מבוקשם באתר זה. האתר מכיל מידע משפטי מקיף הכתוב בלשון בהירה להדיוטות אודות מגוון סוגי הפגיעות האפשריות, מילון מונחים וטפסים מקוונים להפניית שאלה למומחים, הערכת סיכויים לקבלת פיצויים והפנייה חינם לייעוץ משפטי.
 

Pirates - Fact & Legend

וגם זבוב, רק אחד, יחדיו
 וגם זבוב, רק אחד, יחדיו   
מסתבר שהפיראט הוא יותר משודד-ים שתום עין עם תוכי על הכתף שמדדה על רגל מעץ ונעזר בקרסו כדי לגרד את הגב וכי שמור להם מקום של כבוד בהיסטוריה כמי שהשפיעו על ממשלות, סחר בינלאומי והחיים בכלל. האתר מציג את ההיסטוריה המרתקת של הפיראטיות, הביוגרפיות של הפיראטים הכי ידועים לשמצה ונתונים מעניינים נוספים על אורחות חייהם.
 

Female Serial Murderers

בחדר הציור
 בחדר הציור   
נהוג לחשוב כי התואר 'רוצחים סדרתיים' שמור לגברים בלבד. האתר מפריך את ההנחה הזו על ידי ריכוז של דפי-רשת ואתרים המכילים מידע על עשרות נשים שעונות על ההגדרה 'רוצחות סדרתיות'. אם כי מה שמבדיל את רובן המכריע מהקולגות הגבריות שלהן, הוא שהנשים רצחו מכרים וקרובים ומתוך מניע או כתוצאה ממחלת נפש, בעוד שרציחות שבבסיסן עומד היצר הסאדיסטי הטהור שמורות כמעט באופן אקסקלוסיבי למין הגברי.
 

BookCrossing

יושי מיקאמי איסה
 יושי מיקאמי איסה   
מועדון קריאה גלובלי הנוהג לפי המסורת של מכתבי שרשרת. חובבי קריאה בכל העולם מוזמנים לשלוח אל החופשי ספר שקראו, לכתוב עליו ביקורת באתר ולקוות שמי שימצא את הספר ינהג כמוהם, כלומר יקרא את הספר, ישתף ברשמיו, ישחררו שוב אל האוויר הפתוח ויציין באתר היכן מחכה הספר למוצא הבא.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by