ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
פון שואי 
 
 מה יותר חזק, פאנל חדש או חמסה?   
 
מערכת חיים ברשת

פנג שואי, מסתבר, זה הרבה יותר מסידור רהיטים. הלהיט החדש - שינוי החיים באמצעות עיצוב מחדש של הטלפון הסלולרי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
טרדות היומיום במשרד מדכאות? חיי הזוגיות שלך בירידה? לחצים ומתחים בבית? הפתרון נמצא בהחלפת נעימת הטלפון הסלולרי, צבע הפאנל או סוג התאורה שלו, זו הבשורה שמפיץ בעולם אתר האינטרנט החדש "פון שואי", אשר נבנה ע"י מומחי פאנג שואי בריטים ומשתדל להתאים את רוח התורה הסינית הקדומה, המבטיחה "שפע של כל טוב" לאלו שיצליחו לשלב חיים הרמוניים עם מכשיר השמיעה הנייד שלהם.

המבקרים באתר מוזמנים למלא שאלון קצר לשם אבחון אישיות מהיר. בתום השאלות ומילוי פרטים אישיים כמובן, יקבל הגולש צרור עצות כיצד להוציא את המרב מהמכשיר הנייד להטבת חייהם בתחומי העניין בהם בחר.

מחפשת דרך לתבל את חיי הרומנטיקה? כיסוי טלפון וורוד ומנגינת "סיפור אהבה" הם חובה על פי האתר. זוגות המרגישים דעיכה במערכת היחסים מוזמנים להצית את הלהבה מחדש ע"י קשירת הטלפונים שלהם יחדיו בסרט אדום, ולטעון אותם יחדיו בפינה הדרום מערבית של הבית או המשרד.

מדבקה קטנה של פיל על המכשיר תעשה את קפיצת הדרך לה אתה מחכה במשרד. ואילו טלפון בגוון כחול או עם ציור של צפרדע יוביל אותך למנעמי החיים העשירים.

מזמין האתר, פול דרבי, אומר כי שלוב השיטה העתיקה בדור הטכנולוגי תוכל לעזור לאנשים להתמודד עם אורח החיים המתיש והתובעני אותו הם מנהלים.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by