ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
לצחוק, לגלוש, למצוא 

לצחוק, לגלוש, למצוא

 
 
יוני  שדמי

שלוש תוכנות שוות, כל אחת בתחומה היא

 
 
 
 
 
 
 
 
 

eLOL

קטעים איתה. אי-לול
 קטעים איתה. אי-לול   
ספק אם eLOL היא התוכנה שתשנה את החיים שלך. היא גם לא תקל במיוחד על העבודה שלך, לא תביא לך אושר שמיימי, וגם לא תשפר את הפרודקטיביות שלך. eLOL היא, בשיא הפשטות, מכונת בדיחות.

eLOL יושבת לה בנוחות על המסך, ומפגיזה את המשתמש בבדיחות, תוך שימוש במודל "סוכן חכם", שמשמש, בין השאר, ליישומי מסחר אלקטרוני עתידיים מתקדמים, לפיתוח רובוטים סנסואליים במעבדות נאס"א, ועיבוד נתונים ברמה הגרעינית. בeLOL משתמשים בו בכדי להריץ קטעים.

בעזרת מערכת מתוחכמת אך ידידותית, התוכנה לומדת את סוג הבדיחות המועדף - גסות, טיפשיות, "אמא שלך ככה וככה", ילדותיות, אינטלקטואליות, או כל תת-זן אחר. ככל שמשתמשים יותר בתוכנה, כך הבדיחות הולכות ונעשות יותר ממוקדות ויותר מצחיקות. קטעים.

להורדה מיידית
האתר הרשמי
גודל 410 - קילובייט
דרישות מערכת - חלונות 95-98-NT
 

Netscape Communicator 4.7

הו רב חובל, אבי שלי. מה קרה לנטסקייפ?
 הו רב חובל, אבי שלי. מה קרה לנטסקייפ?   
אין הרבה גולשים שלא מכירים את התוכנה הזו, אבל בכל זאת. למרות שקליפת האגוז של נטסקייפ בים האינטרנט עברה הרבה מאוד טילטולים, שהפכו אותה מסירת דבור קטנה, רצחנית ומגניבה למיכלית איטית, כבדה ומבולבלת, עדיין נשאר לא מעט דם יצירתי בחברה, והדפדפן עם המגדלור נותן פייט הוגן, לכל הפחות, לאינטרנט אקספלורר.

אין הרבה חידושים בגרסה הזו של הקומיוניקטור: אתה יודע שמשהו השתבש עמוק בנטסקייפ כשאתה מגלה שהחידוש העיקרי במוצר הדגל של החברה הוא כפתור קטן בשם "shop" עם לינק למרכז הקניות של נטסנטר.

אבל למי שעדיין שומר אמונים לאהובה וותיקה, או לפחות מחזיק אותה בבגאז` כדפדפן לשעת חירום, הגרסה החדשה היא הורדה מומלצת בהחלט, ולו רק בשביל תיקוני הבאגים והשיפור במהירות הגלישה.

להורדה מיידית
האתר הרשמי
גודל 18.1 - מגהבייט
דרישות מערכת - חלונות 95-98-NT
 

Hurricane WebSearch

לא מהוקצעת. הוריקאן
 לא מהוקצעת. הוריקאן   
ברוב המכריע של המקרים ולרוב המכריע של הגולשים, מנועי החיפוש הסטנדרטיים טובים מספיק. הם אמנם איטיים, מבלבלים ומכסים חלקים מעליבים ממש מהרשת, אך לרוב הם עושים את העבודה.

אבל כשיש משימות מיוחדות, מונחי חיפוש חמקמקים, מחלות נפש של צבי מים מגלאפאגוס או ביוגרפיה של אמן תחריטים מאיי קיימן מהמאה השמינית לפני הספירה, "הוריקן", על כל חסרונותיה, היא הפתרון.

בדרך לאותו פתרון מיוחל נאלצים להיאבק עם ממשק מרגיז וחזות לא ידידותית בעליל, אבל בשורה התחתונה, סיירת החיפוש הקשוחה והלא מהוקצעת הזו עושה את העבודה.

"הוריקאן" היא תוכנה שמשלבת בתוכה 12 מנועי חיפוש שונים ומוציאה פלט תוצאות משולב, כולל השמדה של הפניות צולבות ובדיקת קיומם של האתרים המוזכרים. לא בדיוק התוכנה לחפש בעזרתה "sex", אבל שימושי למדי למציאת אתרים יותר אזוטריים.
 
 
להורדה מיידית
האתר הרשמי
גודל 2.4 - מגהבייט
דרישות מערכת - מעבד 486 (!) ומעלה
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by