ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
בראד פיט והעז הידידותית 

בראד פיט והעז הידידותית

 
 
יוני שדמי ואורי בריי

אחד הפריטים המבוקשים ביותר באתרי הסקס ברשת הם תמונות של מפורסמים, ובמיוחד של מקומיים, או יותר נכון מקומיות. נטלי עטיה, נועה תשבי, קרן מיכאלי, יעל בר זהר ודנה דבורין הן הבייב'ז הלוהטות ברשת, ובטח תמצאו אותן בעצמכם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
קרן מיכאלי נטו
 קרן מיכאלי נטו   
לא שזה היה סוד כל כך שמור בעבר, אבל הרשת חשפה, ובענק, מה המין האנושי הכי רוצה: סקס. והרבה, הרבה מאוד ממנו. אין מנוע חיפוש בעולם, כולל אלה הישראלים, שהשימוש הפופולרי ביותר בו אינו איתור אתרים הקשורים לסקס, ובמיוחד - עירום של סלבריטיז.

לא ברור למה דווקא ביצועיהם של מפורסמים - מכל סוג שהוא, מזמרי אופרה ועד זוכי פרס נובל - זוכים לפופולאריות שכזו, אבל זו עובדה ברורה ומוגמרת. "מכל החלקים באתר שלי", מספר ריצ`רד, מנהל של אתר סקס בעל ג`יגה-בייטים רבים, "אין ספק שהפופולארי ביותר הוא זה שמציג תמונות של סלבריטיז. לאנשים פשוט לא נמאס מזה, הם רוצים עוד ועוד. כל תמונה חדשה שאני מעלה נחטפת מייד בידי מאות גולשים".

המבחר נע מתמונות עירום צנועות וחסודות ועד לצילומים מפורטים, כולל אפשרות לזום-אין, של התנוחות המפורטות והדמיוניות ביותר. אין זה אומר, כמובן, שבראד פיט באמת הצטלם עם העז הידידותית ההיא: "לפחות 90% מהתמונות מזויפות", אומר ריצ`רד, וגם זו נראית הערכה אופטימית מאוד.

המשתנה הוא איכות הביצוע: יש זייפנים שפשוט מדביקים את הפרצוף של הסלבריטי על תמונה פורנוגרפית מאיכות ירודה ומרגישים מלכי העולם, ואילו הזייפנים המומחים, שלעיתים מוכרים את תוצרתם, משתמשים באפקטים של הצללה וגווני עור ומקפידים מאוד על הפקת תוצאות אמיתיות להחריד.

גם בישראל הקטנה, מסתבר, יש שוק לתחביב הזה, כשהמזויפות הפופולאריות ביותר הן יעל בר זוהר ויעל אבקסיס. יש לא מעט אתרים המוקדשים לנושא, ובתמורה לאי אלו זוזים אפשר לקבל שפע תמונות עירום וסקס מפורטות של מיטב נערות ארצנו.
 
אליסיה סילברסטון בתמונות שבטח לא לא ראתה מעולם
 אליסיה סילברסטון בתמונות שבטח לא לא ראתה מעולם   
היבט נוסף ומשונה של התופעה הן תמונות העירום מהממלכה הקסומה של דיסני: `שלגיה ושבעת הגמדים` ו`מלך האריות`, כולם בסיטואציות שמשום מה נשארו על רצפת חדר העריכה של הסרטים המקוריים. חברת דיסני ניסתה לרדוף אחרי היוצרים המסתוריים של התמונות המצוירות (חלקן, אגב, באיכות מדהימה, עד כדי חשד אמיתי שיוצרי הפוזות המקוריות השתתפו גם ביצירת האלטרנטיבה הסקסואלית).

הסלבריטיז עצמם, כמובן, לא ממש מתים על העניין. אליסה מילנו, למשל, ששיחקה את הבת הקטנה של טוני בסדרת האייטיז המיתית "מי הבוס", אפילו טרחה לתבוע מספר אתרים שהציגו תמונות "שלה" בפוזות מביכות. מילנו, שכנראה הייתה הפנטזיה הרטובה של נערים רבים בשנות השמונים המדכדכות, סבלה מהתופעה עד כדי כך, שטרחה להקים חברה שעוסקת במציאת אתרים עם תמונות מזויפות ותביעתם המיידית.
 
גם לפאמלה אנדרסון לי (בימים שבהם עדיין היו שתלים בגופה) טענה ש"הקלטת שלי ושל בעלי, בה רואים אותנו מקיימים יחסי מין, היא מקרה אופייני של הבעייתיות של פורנוגרפיה ברשת", ואף ניסתה לתבוע את מפיצי הקלטת באינטרנט.

החוק היבש לא ממש מסתדר עם הגולשים מזילי-הריר. בישראל לא הגיע העניין לבית-המשפט - כי בדרך כלל לא ברור איפה נמצא האתר, אי אפשר לדעת מי בנה אותו, ואם כבר מוצאים את השובב לאחר שעות-חקירה רבות ויקרות, מתברר שזה ילדון בחטיבת-ביניים שבקושי מקבל דמי-כיס.

ולכן, למרות שעל הנייר מדובר בעבירה פלילית שעונשה המירבי הוא חמש שנות מאסר (!), בשטח, עורכי הדין בולעים את הצפרדע. עוה"ד גיל בר-זוהר, המייצג חלק נכבד מעולם הדוגמנות הישראלי נאנח בצער: "החוק, כרגיל, לא מצליח להשיג את הטכנולוגיה. המקרה היחיד שהגיע עד היום לדיון הסתיים בפשרה שקטה, כי לא רצו ליצור תקדים משפטי."

עו"ד חיים רביה, המתמחה בתביעות מחשבים ואינטרנט מסביר, ש"כמעט בלתי-אפשרי לשים את היד על כל האתרים האישיים - כי כולם נמצאים על שרתים במדינות אחרות. אף אחד לא ירדוף אחריהם עד שם - זה פשוט עולה יותר מדי כסף".

"דרושה גישה אחרת לגמרי", אומרת ג`יליאן אנדרסון, הלא היא אייג`נט סקאלי האגדית. "כמי שזייפו את התמונה שלה עשרות אלפי פעמים, אני יכולה להעיד שזה עניין של אמונה: ברור למאונן הממוצע שלא באמת הצטלמתי מקיימת יחסי-מין עם שישה גברים. אם הוא רוצה להאמין כך וזה עושה לו טוב, אז שיהיה לו לבריאות."
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by