ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
ביל גייטס: ייתכן שקצת נחפזנו עם NET. 
 
 תדהמה במיקרוסופט: הוצאנו מוצר לא מושלם   
 
מערכת חיים ברשת

לפני שנתיים הבטיחה מיקרוסופט שטכנולוגיית .נט תשנה את חווית הגלישה שלנו לבלי הכר. השבוע מודה נשיא מיקרוסופט שיש בעיות גם בשיווק של .נט, וגם בתוכנה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
טכנולוגיית NET. של מיקרוסופט נתקלת בקשיים בתחום השיווק, כמו גם בתחום הפיתוח. כך לפחות אמר נשיא מיקרוסופט, ביל גייטס, בכנס שהתקיים ביום רביעי במטה החברה ברדמונט.

טכנולוגיית .נט, שנחשפה לראשונה לפני שנתיים, היא חבילה מקוונת של אפיונים אישיים הכוללת סיסמאות והגדרות גלישה, יומנים, פרופיל אישי ומערכת שתרכז תשלומים וקניות באינטרנט. הרעיון שמאחורי .נט הוא לאפשר גלישה נוחה יותר, ושתהיה מותאמת אישית מכל מחשב, ולא רק מזה בו מותקנות ה"עוגיות" של המשתמש. הטכנולוגיה נבנתה באופן שיאפשר תקשורת עם שפות, מערכות הפעלה ומסדי נתונים שבעבר לא היו ידידותיים למיקרוסופט, ושתוכל לחזק את הקשר בין תוכנות ויישומים לבין הרשת.

למרות שהטכנולוגיה, ומערכת החלונות החדשה שתלווה אותה, Windows .Net Server, זכו לציונים גבוהים ממפתחי-תוכנה, משתמשים וצרכנים השמיעו תגובות פושרות. הצרכנים ביקרו את מיקרוסופט אחרי ששיווקה מוצרים קיימים תחת השם ".נט", לאחר שביצעה בהם שיפורים מזעריים בלבד.

"ייתכן" הודה גייטס ביום רביעי "שנחפזנו קצת. מספר מרכיבים בשירותים החדשים שלנו עדיין לא הגיעו לשלמות. יכול להיות ששירות '.NET Enterprise Servers' שלנו, שפועל מאז ספטמבר 2000, שוחרר לשוק מוקדם מידי".

ומנתחי שוק תוהים אם הטעות של מיקרוסופט לא היתה בכך שחשבו שמאות מיליוני משתמשי "חלונות" יסכימו לשלם להם בקביעות עבור השירותים החדשים, המבוססים על מנוי חודשי.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by