ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אסטרואיד ענק טס לכיוון כדור הארץ 
 
 יכול למחוק יבשת שלמה (התמונה להמחשה בלבד. בינתיים)   
 
מערכת חיים ברשת

אל תעשו תוכניות ל-1 בפברואר 2019, מועד ההתנגשות המשוער בין האסטרואיד NT7 ועולמנו. לפי החישובים עשוי האסטרואיד להחטיא את כל מערכת השמש - אבל מה מעניין בזה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לאסטרונומים במרכז חקר השמיים בניו-מכסיקו יש חדשות טובות וחדשות רעות. החדשות הטובות הן שב-1 בפברואר 2019 עשויות רוב צרותיו של המין האנושי להגיע אל סופן. החדשות הרעות הן שיחד עם הצרות יבוא לסופו גם רוב המין שאנושי. מערכת תצפית-החלל האוטומאטית של המרכז גילתה בתחילת החודש אסטרואיד בקוטר של כשני קילומטרים, טס בכיוון כדור הארץ.

למרות שסיכויי הפגיעה נמוכים יחסית ועשויים להשתנות לפי תצפיות עתידיות, אומרים אסטרונומים כי NT7 2002 הוא כיום הסכנה הגדולה ביותר לקיומה של הפלנטה שלנו. לפי החישובים, אם יפגע בכדור הארץ הוא יעשה זאת במהירות של 28 קילומטרים בשנייה. ההתנגשות עשוייה להחריב יבשת שלמה, ולגרום לשינויים קיצוניים באטמוספרה.

מדענים בנאס"א דואגים לשחרר מסרים מרגיעים: ד"ר דונלד יומאן, למשל, אמר לאתר החדשות של רשת BB: "טעות החישוב של האיזור בו יעבור NT7 2002 בשנת 2019 עומדת על סדר גודל של עשרות מיליוני קילומטרים. אם נתבונן בחלל באופן יסודי יותר, נראה שהוא מלא באסטרואידים מעופפים שמהווים עבורנו סכנה פוטנציאלית, אבל בעיקר על הנייר".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by