ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הסרט מתחיל, נא להדליק פלאפונים 
 
 ראגוס: `הסרטים שברשת יותר אכזריים משלי`   
 
מערכת חיים ברשת

זה היה צריך לקרות מתישהו: הסרטים מגיעים למסך הקטנטן. החלוץ בתחום הוא דאק ראגוס, צייר אנימציית-גפרורים שמציג גרסאות אלימות-מצחיקות לקטעים מסרטים מפורסמים. חברות סלולרי בארה"ב מגלות עניין

 
 
 
 
 
 
 
 
 
נגמרו הכרטיסים לסרט? כל העותקים נחטפו מספריית הוידאו? אל חשש. כל מה שתצטרכו לעשות הוא להכין לכם קערה גדולה של פופקורן, להדליק את הטלפון הסלולרי ולראות סרט.

נו טוב - לא בדיוק. הסרטים הזעירים שמפתח האמריקני דאק ראגוס הם עדיין לא סרטי עלילה באורך מלא; הם יותר דומים לסרטי האנימציה שהיינו מציירים בפינה של הספר בשיעורים משעממים. ראגוס מצייר גרסאות אנימצית-גפרורים קצרצרות ואכזריות לשוברי קופות מפורסמים כגון "אינדיאנה ג'ונס" "מלתעות" ואפילו "ארבע חתונות ולוויה אחת". הסרטונים שלו נמשכים מספר שניות, שבמהלכן מת אחד מגיבורי הסרט מוות אכזרי. המוות, שהוא לרוב בכריתת ראש, הוא מוטיב שחוזר בסרטונים, גם כשהוא לא כלול בסרט הקולנוע המקורי.

אנימציית הגפרורים היא תחביב נפוץ ברשת. ראגוס הוא פשוט הראשון שהעביר אותה לפלאפונים. הוא קודד את הסרטים בשפת WML המיודעת לטלפונים סלולרים, ומציג אותם בגרסא הסלולרית של אתרו, Dack.com.

"כשהתחלתי להציג את הסרטים בגרסא הסלולרית" מספר ראגוס "המון תוכניתנים התקשרו אלי ואמרו 'ואו, זה קול' ו'איך עשית את זה?'. אבל כשהצגתי את הסרטים באתר שלי, הם לא עוררו כזו התפעלות. אולי בגלל שסרטי אנימציית גפרורים שבאינטרנט ארוכים ואכזריים יותר משלי".

לרעיון של ראגוס עשויים להיות קונים. ב- AT&T Wireless ובחברת Cellmania.com מספרים שבעולם האלחוטי יש דרישה הולכת וגוברת לתכנים משעשעים "בסיגנון בדיחות ששולחים באימייל". צפייה נעימה.
 

קישורים נוספים

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by