ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הדרך אל האושר 

הדרך אל האושר

 
 
יוני  שדמי

איך לדעת הכל בקליק אחד, איך להפוך למוסכניק, ואיך להמנע מבליינד-דייטים מביכים

 
 
 
 
 
 
 
 
 

GuruNet

פנינה. גורונט
 פנינה. גורונט   
גורונט, יצויין מייד, היא אחת התוכנות השימושיות ביותר שראיתי אי פעם. כמו בקלישאה הסטאראט-אפיסטית העתיקה ביותר, קשה שלא לדפוק בנונשלנטיות את הראש בקיר ולתהות בקול רם, "ראבאק, איך לא חשבו על זה קודם?"

כמו כל תוכנה טובה באמת, היא עושה דבר אחד, ועושה אותו טוב מאוד: גורונט היא אנציקלופדיה ניידת על ספידים. בוחרים כל מילה אפשרית מכל אפליקציה אפשרית, מוורד ועד לדפדפן החביב עליך, וגורו מייד קופצת ומציעה ים של מידע על המילה או המונח.

נגיד שקוראים, למשל, ידיעה על חברת "אינטל". קליק אחד, והתוכנה תבהיר מייד שמדובר ביצרנית מיקרופרוססורים, תציע גרפים מפורטים של שווי שוק נוכחי, ואפילו תצביע על מזג האוויר העכשיווי במטה הראשי של החברה. פשוט, יעיל, ולמצער, עדיין בגרסת בטא ראשונית, כך שנפילות ובאגים אינם נדירים. אבל גם כך מדובר בפנינה.


להורדה מיידית
האתר הרשמי
713 קילובייט
דרישות מערכת - חלונות 95\98
 

Tweaki

להוריד את החולצה לאלתר
 להוריד את החולצה לאלתר   
כמו בכל תחום בחיים, גם כשמדובר במערכות הפעלה, לא תמיד כדאי להסתפק בהבטחות היצרן. הכי טוב זה להוריד את החולצה (או לכל הפחות ללבוש טרנינג קל), לשים כפפות, להרים את מכסה המנוע ולהתחיל לחטט בכל הגריז שבפנים.

וזה בדיוק מה שtweaki נועדה לעשות - לאפשר לך לשחק אותה מוסכניק על "חלונות" (תרגום איום, "חלונות"), גם בלי תואר שני בתיכנות אסמבלי. התפריטים, האייקונים, החיצים, כמעט כל המעטפת החיצונית וחלק ניכר מהמעטפת הפנימית של מערכת ההפעלה הפופולארית בעולם נמצאת בידיך. אפשרות לפרסנוליזציה קיצונית של המחשב (ברמת הלוק הבסיסי ביותר), עם בונוס מיוחד לפריקים של שליטה. תענוג.

להורדה מיידית
האתר הרשמי
3.3 מגהבייט
דרישות מערכת - חלונות 95\98\אנ.טי
 

Web Phone

יש הרבה מאוד אפלקיציות שנועדו להעביר ווידיאו על האינטרנט. רובן ענקיות, איטיות, ומספקות תוצאות שהמינוח העדין ביותר שעולה בראשי לתיאורן המדויק הוא "אוזן חזיר". אבל באה ישועה - Free webphone.

לא שמדובר במשיח בן דוד - וובפון היא תוכנה מוגבלת, מעצבנת תכופות, ובעלת טווח אפשריות פתטי. אבל היא מהירה, כיפית, והיא, כמשתמע משמה, חינמית לגמרי. בדיוק הכלי שצריך בכדי לוודא שהסייבר-דייט הבא שלנו לא יסתיים כמו הקודם, בצורת פרה או אימבציל (ולרוב שניהם) שהופיעו על פתח דלתינו. כן יהי רצון.

להורדה מיידית
האתר הרשמי
490 קילובייט
דרישות מערכת - חלונות 95\98, כרטיס קול, מצלמת ווידיאו

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by