ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הפעם סקוטי ישוגר אליך 
 
 חליפה וירטואלית של מפקד ספינה תעלה 30 דולר   
 
מערכת חיים ברשת

מעריצי "מסע בין כוכבים" - הכינו את הכורסאות: כנס חובבי הסדרה יתקיים השנה בסביבת מציאות מדומה באינטרנט. מחיר ההשתתפות נשאר, עם זאת, מאוד מציאותי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הכנס הקרוב של חובבי סדרת "מסע בין כוכבים" יתקיים במקום שבו לא דרכה רגל אדם לא מעולם, וכנראה שגם לא תדרוך - המרחב הקיברנטי.

במקום לנסוע למלון הילטון לאס-וגאס, יוכל כל "טרקי" להדליק את המחשב ב-2 באוגוסט, ולהשתתף בשלושה ימי כנס שיתקיים בסביבת מציאות מדומה, תלת-מימדית, שתיראה כמו משחק מחשב אחד גדול.

המבקרים יסתובבו, בצורת דמויות מצויירות, באולמות וירטואלים שיעוצבו כמו תחנת החלל מסדרת "חלל עמוק 9". הם יפגשו שם דמויות מצויירות של מכרים חדשים וותיקים, ואם יהיה להם מזל, גם יתחככו בדמויות המצויירות של כוכבי הסדרה. המפגשים והשיחות עם השחקנים יתקיימו באמצעות וידאו-זורם, ויהיו אפילו דוכנים וירטואלים למזכרות ופרטי אספנות, שיישלחו אחר כך בדואר.

המחירים, לעומת זאת, נשארים בעולם האמיתי. חיבור לשלושת ימי הכנס יעלה לגולש קצת יותר ממאה דולר. תשלום נוסף ייגבה עבור הדמויות המצויירות. מי שירצה, למשל, שדמותו תהיה לבושה במדים של מפקד ספינת חלל מסדרת "מסע בין כוכבים: הדור הבא" יצטרך לשלם 30 דולר יותר מזה שיסתפק בשריון עלוב של לוחם קלינגוני מהסדרה המקורית של שנות השישים.

למי שרוצה להשתתף כדאי גם להזדרז בפינוי מקום בדיסק הקשיח ובשידרוג חבילת הגלישה. בחברת בלאקסון, האחראית לפן הטכנולוגי של האירוע, מזהירים שהסיפור יהיה די כבד.
 

קישורים נוספים

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by