ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
למה אתם לא מצליחים למצוא אהבה באינטרנט? 
 
 אהבה היא משחק קשה וקשוח. צריך ללמוד את החוקים   
 
עמיחי יעקבי

תשכחו עכשיו מאהבה, תשכחו מכמה שאתם רוצים מישהו שיגלה שאתם הכי נהדרים וחד פעמיים, תשכחו מלהיות כנים או אמיתיים. כל מי שקצת מנוסה במלחמת ההכרויות ברשת יגיד לכם שהכל כאן עניין של כללים ברורים, ניסיון וטכניקה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
תמיד תזכרו שאתם משחקים בחלומות. הנה אחד לדוגמה
 תמיד תזכרו שאתם משחקים בחלומות. הנה אחד לדוגמה   
אלו שיש להם אהבה יחגגו היום יחד את חג האהבה, ט"ו באב. הם שכבר מצאו להם מישהו מיוחד, ישמחו בזוגיות הנעימה והאינטימית שלהם, בטח יעשו אמבטיית קצף עם יין ושוקולד, ילחשו אחד לשני כמה הם מתוקים, מקסימים ונפלאים וכמובן ילכו לישון מחובקים יחד.

(מה אתם מקנאים? הנה מגיעה עכשיו הפסקה שמדברת עליכם) אלו שאין להם אהבה לעומתם, יתחברו גם הלילה בייאוש לצ'אטים, יבדקו שוב ושוב את רשימת השמות, ינסו פעם אחר פעם את משפטי הפתיחה הכל כך מוצלחים שלהם (בנים: היי, מאיפה את? בנות: מה אתה מחפש כאן?) ואם לא יקרה נס גדול, ילכו גם הלילה לישון, מחובקים רק עם הפנטזיות שלהם.

לא נמאס לכם? ברור שיש משהו שאתם עושים לא נכון. יש איזו טעות מרגיזה שחוזרת בכל שיחה וזורקת אתכם בדיוק לאותה נקודת פתיחה מעציבה. כנראה שהגיע הזמן לעצור את הכל ולהכריז על מצב חירום, ואין לילה מתאים יותר מליל ט"ו באב כדי לשוב לכיתת הלימוד, לעבור פעם נוספת על השגיאות ולשנן את החומר.

אל תהיו תמימים, משחק החיזור באינטרנט הוא נוקשה ואכזרי. תשכחו עכשיו מאהבה, תשכחו מכמה שאתם רוצים מישהו שיגלה שאתם הכי נהדרים וחד פעמיים, תשכחו מלהיות כנים או אמיתיים. כל מי שקצת מנוסה במלחמת ההכרויות ברשת יגיד לכם שהכל כאן עניין של כללים ברורים, ניסיון וטכניקה.


הנה כמה שיעורי פתיחה ראשונים (וכמה טריקים באמת מלוכלכים) שאולי יעזרו לכם לכבוש עוד הלילה מישהו משלכם באינטרנט. תשתדלו להידבק להוראות, לאלתר כמה שפחות, ואם יש לכם שאלות או הבהרות תרשמו אותן במנגנון התגובות לכתבה ואחד מזקני הצ'אטים המשופשפים בטח ישמח לעזור ואפילו לתת עצות משלו.
 
תמיד תזכרו שאתם משחקים ברגשות. עוד לדוגמה
 תמיד תזכרו שאתם משחקים ברגשות. עוד לדוגמה   
1. תדאגו כל כמה שורות ללטף לצד השני את האגו. צריך להתחנף, אבל בעדינות. אתם הרי קוראים רגישים (לק), נבונים (לק), והייתם מגיעים לעניין הזה גם בלי העזרה שלי (לק אחרון), אבל למען אלו שצריכים שיגידו להם הכל – במקום להתווכח, להתנצח ולבזבז את ההזדמנות, תדאגו שלצד השני יהיה כל הזמן נעים ומחמיא.

2. תקראו טוב טוב מה הצד השני כותב לכם. אל תהיו עסוקים רק בלקשקש על עצמכם, האקסים שלכם, מה אתם מחפשים וכמה קשה לכם למצוא את זה. דרך השורות שכותבים לכם מהצד השני, תלמדו איך להתקרב ולהתקדם בדיוק לאן שאתם רוצים.

3. בנות - אל תדברו מיד על חתונה. תשמרו את זה לעוד רבע שעה לפחות (גם חצי שעה לא תזיק כאן). בנים באינטרנט לא מגיבים כל כך טוב לבנות שדבר ראשון רוצות להתחתן. מוזר, אבל ככה זה.

4. בנים – אל תדברו מיד על סקס. תשמרו את זה לעוד רבע שעה לפחות (גם חצי שעה לא תזיק כאן). בנות באינטרנט לא מגיבות כל כך טוב לבנים שדבר ראשון רוצים להיכנס למיטה. מוזר, אבל ככה זה.

5. בנים אוהבים להושיט יד לבחורות חסרות אונים. ספרי לו שאת לא מצליחה לבדוק אימייל, שהרמקול שלך לא עובד, שאת לא יודעת איך לכוון את השעון במחשב ועוד שטויות סתמיות כאלה. תני לו לעזור לך ואל תשכחי לצחקק בחן ולהחמיא לו על כישוריו הטכניים.

 
 

6. בנות אוהבות לשמח בנים עצובים. כשהיא שואלת מה שלומך, תענה שככה… די בסדר, שאתה טיפה עצוב. אין בחורה שתוכל לעצור את עצמה מהדחף לחבק ולעודד אותך עכשיו. (בנות, כשהוא שואל מה שלומך, תעני שאת קצת חולה, שבכית קודם, שזה בטח לא משהו רציני, רק חולשה כזאת. ותראי את הקסם עובד מהצד השני).

7. ולסיום טריק ממש ממש מלוכלך - כשאתם מרגישים שהשיחה זורמת מצויין כבר הרבה זמן והצד השני מתלהב מאוד, תתנתקו. פשוט צאו מהצ'אט בלי שום אזהרה, לשתי דקות הפסקה. כשתחזרו - תמצאו את החבר או החברה החדשים מודאגים, חסרי אונים ומבינים כמה שאתם מוצאים חן בעיניהם וחשובים להם פתאום. זה מבחן חשוב שאחריו הכל יהיה לכם הרבה יותר קל.


תשימו לעצמכם מוזיקה נעימה ברקע, כנסו לאווירה רומנטית ותחשבו על כל העניין כמו על בליינד דייט, רק עם הקלות. אתם בבית שלכם, בבגדים נוחים, לא מגולחים, פרועים ויש לכם זמן לחשוב לפני שאתם מקלידים את תשובות המחץ שיכבשו את הבחור או הבחורה המצחיקים האלה שמחמיאים לכם בעדינות נעימה כבר כמה דקות. מי יודע, אולי הוא החתן המושלם בשבילך? אולי היא הזדמנות להרפתקה מרגשת עוד הלילה? הכל ילך ויתברר משורה לשורה.


כי זה מה שמשגע ומקסים כל כך באהבה באינטרנט. עם ט"ו באב או בלעדיו, היא תמיד מחכה לכם אונליין ברשת, ותלך לאן שתקחו אותה. הכל תלוי רק בכם.

יום אהבה שמח
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by