ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
ג'ון ברייס UK פשטה את הרגל 
 
 אנחנו נשארים בארץ. ג`ון ברייס הדרכות   
 
עידו קינן

והעובדים פוטרו, כך מדווח הרג'יסטר מפי מקור אנונימי בחברה. לפי הדיווח, גם הסניף הישראלי מרושש. חברת האם מנטרג'י: אנחנו יוצאים מפעילות ההדרכה באנגליה, אך אין השפעה על הפעילות בארץ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת הדרכות המחשבים John Bryce UK פשטה את הרגל לאחר שנקלעה לחובות של 4.3 מיליון פאונד, כך מדווח אתר חדשות ההייטק הרג'יסטר מפי מקור אנונימי. גם הסניף הישראלי של החברה "מרושש", לפי הדיווח ברג'יסטר. חברת Mentergy, חברת האם של ג'ון ברייס הדרכות, אישרה את סגירת הפעילות בבריטניה אך הכחישה את הידיעה על הסניף הישראלי, ומסרה שאין השפעה כלשהי על הפעילות בארץ.

ג'ון ברייס UK, לשעבר חברת Aris Education, נרכשה על ידי מנטרג'י באוגוסט 2000 תמורת 13 מיליון דולר במזומן ובמניות. כ-40 עובדים פוטרו או עזבו את החברה מאז נובמבר, וכעת פוטרו 70 העובדים הנותרים, שלא יקבלו משכורות החודש, כך לפי הרג'יסטר.

"מנטרג'י הודיעה היום כי כחלק מהאסטרטגיה העסקית של החברה ומאמציה להגיע לרווחיות, היא סגרה את פעילות הדרכת טכנולוגיות המידע באנגליה (הפועלת תחת השם ג'ון ברייס UK)", נמסר לחיים ברשת מדורן תקשורת, יחצ"נית מנטרג'י. "מנטרג'י פנתה לבעלי החוב המובטחים להעביר את השלוחה באנגליה לכינוס נכסים. בעלי החובות המובטחים וכונס הנכסים עושים מאמץ למכור את פעילות ההדרכה באנגליה. מנטרג'י צפויה למחוק מהספרים את מלוא ההשקעה בפעילות בסניף באנגליה, וגם אם תתקבל תמורה מהמכירה היא לא תועבר לחברה".

בנוגע לפעילות בישראל, מסר זיו מנדל, מנכ"ל משותף בג'ון ברייס הדרכה ומנטרג'י: "לסגירת הפעילות באנגליה לא תהיה כל השפעה על פעילות ג'ון ברייס הדרכה בישראל ובאירופה".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by