ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
שישי הקרוב: יום ה-Sysadmin 
 
 אוהבים אתכם הרבה. סיסאדמינים (צילום: אתר SysAdminDay)   
 
מערכת חיים ברשת

מנהלי המערכות, הסיסאדמינים, עובדים קשה בשבילכם כל השנה. ביום שישי תוכלו להביע את הערכתכם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
פתחתם אימייל לא מוכר והווירוס דפק לכם את המחשב? ההתקנה של קאזאה לא הצליחה? יש לשער שמיד הזעקתם את הסיסאדמין (SysAdmin, קיצור של system administrator), מנהל המערכות של החברה, שהצליח לתקן הכל מעבר לכתף שלכם, אפילו בלי לשבת. וזה עוד בלי להזכיר את עבודתו מאחורי הקלעים של מערכות המחשוב. ביום שישי הקרוב, תוכלו להביע את הערכתכם לעבודת הקודש שלו.

"יום הערכת הסיסאדמין" השנתי יחגג השנה זו הפעם השלישית, ביום שישי האחרון של חודש יולי (מכיוון שבישראל, שבוע העבודה המקוצר לא כולל את יום שישי, נסו להפתיע את הסיסאדמין שלכם ביום ראשון). החג הוא יוזמה של - כמה מפתיע - הסיסאדמין טד קקאטוס משיקגו, שקיבל את ההשראה שלו מפרסומת של HP שראה לפני מספר שנים.

בפרסומת מופיע סיסאדמין מוצף מתנות, שהוענקו לו על ידי עובדים אסירי תודה על שהתקין מדפסות חדשות. "תלשתי את המודע והראיתי אותה לעובדים במשרד שלי ואמרתי, 'תראו מה הבחור הזה מקבל. איפה שלי?'", סיפר קקאטוס לחדשות CNET.

קקאטוס קורא לאנשי החברות "לתת לסיסאדמין שלכם משהו שיראה שאתם מעריכים את העבודה הקשה וההשקעה שלו". באתר החג מוצגת רשימת מתנות אפשרית לסיסאדמינים, והמלצה להימנע ממתנות קידום מכירות כמו ספלי קפה, משטחים לעכבר וחולצות, עליהן מודפס לוגו של החברה: "כבר יש לי אותם. כשחתמתי על הקופסה, פתחתי אותה ולקחתי לעצמי".

קקאטוס מוכן להסתפק במילת תודה, ואולי עוגה וגלידה, מה שלא מפריע לו לקוות שמישהו אכן יקנה לו את StreetPilot III, ה-GPS המדבר, שמופיע ברשימה. לדבריו, "שמתי שם דברים שאני הייתי רוצה. תמיד אפשר לחלום".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by