ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
בובת הוודו ותא הווידויים. אתרי השבוע 

בובת הוודו ותא הווידויים. אתרי השבוע

 
 
הילה בקמן

השבוע - טעימה מדתות העולם. אתר שמאפשר להפעיל בובת וודו נגד כל שונאיכם ואתר נוסף, שבו אפשר להתוודות על כל החטאים (אבל לא לקבל מחילה). וגם: האלבומים שצריך לזרוק (סרג'נט פפר וכאלה), ואתר לסיום - "דרג את הקיא שלי"

 
 
 
 
 
 
 
 
 

DailyConfession.com

1. עשבי הקיץ
 1. עשבי הקיץ   
גירסה מקוונת לתא הוידויים הנוצרי - בית חם לחוטאים, מציצנים ואקסהביציוניסטים, לא בהכרח בסדר הזה. אלא שכאן, שלא כמו בתא הוידויים המקורי, לא צריך להיות נוצרי מאמין כדי לפרוק את מה שטורד את יומכם ומדיר שינה מעיניכם, ולא צריך לעבור את מסלול ההכשרה המייגע שעוברים פרחי כמורה רק כדי לקבל בסופו גושפנקא לחוות את ההנאה שבמציצנות.
 

Rate My Vomit

רק הם נשארו בתור
 רק הם נשארו בתור   
אם כבר בענייני פורקן עסקינן, האתר הזה מציע להינות מסוג אחר של פורקן - לשטוף את העיניים בתמונות קיא ססגוניות ולדרגן. לא ברור מהם הפרמטרים שאמורים לעמוד לנגד עינהם של המדרגים - אסתטיקה, איכות או מידת תחושת הקבס שהן מעוררות - אבל מי שכבר צולח את התמונה השנייה, כפי הנראה יתגבר על הקושי הזה. בהחלט לא מומלץ לבעלי קיבה רגישה.
 

100 האלבומים שצריך לזרוק

חלום הלוחם
 חלום הלוחם   
עורכי מגזין המוסיקה המקוון Jaguaro.org מחרחרי המדון מבשרים לציבור כי הם רואים באוסף האלבומים שלכם עלבון אישי, ומבקשים להיפטר לאלתר מאלה הנכללים ברשימה הארורה של מאה האלבומים שנהנים מתהילה לא להם. בין האלבומים המוכפשים בלשון חדה והומוריסטית שתגרום לכם לפקפק בטעמכם המוסיקלי, אפשר למצוא את סרג'נט פפר של הביטלס, Nevermind של נירוונה ו- The Joshua Tree של U2 (שזה רעיון לא רע בכלל, אם להיות כנים).

 
 

Lady4U

2. אח, האביב כאן
 2. אח, האביב כאן   
חברת 'ליידי פור יו' מציעה לגברים ישראלים חבילת תיור לאוקראינה, הכוללת היכרות עם בת זוג פוטנציאלית למטרת נישואין. "אנו פועלים בתחום היקר מכל - אושרו של אדם. אנו מודעים לרגישות ולדיסקרטיות הנדרשת, ומחוייבים לפעול בהתאם לכך" מצהירה החברה, מה שלא מפריע לה להציג את הנשים בפורמט שדומה דמיון חשוד לקטלוג של חנות לא איכותית.

 

Homeless Week

הר חסר שם כבר מהבוקר
 הר חסר שם כבר מהבוקר   
מסמך תיעודי מקוון המתעד שבוע בחייהם של שני אנשים אמריקנים מהיישוב שהחליטו לוותר על כל המותרות המובנות מאליהן שחיי היומיום מציעים להם - קפה טוב, מקלחת חמה, מיטה חמה ובירה קרה - לטובת חיי רחוב, על כל המשתמע מכך, ולחוות את העולם דרך עיניהם של חסרי הבית.
 

מובטל

שרוי בערפל
 שרוי בערפל   
נועד לצייד מובטלים במידע חשוב ורלוונטי שעשוי להקל על התנהלותם מול הרשויות, שוק העבודה וחיי היומיום. מחוסרי עבודה יכולים למצוא שימוש בקישורים רלוונטים של הביטוח הלאומי, לשכות התעסוקה, חברות כ"א והשמה, לוחות ומכוני אבחון, להזדהות עם מובטל הייטק שמגולל את שגרת יומו מעל דפי יומן-רשת ולהצטרף למועדון המובטלים שיזכה את החברים בו בסטיקר שמכריז על מובטלותם.
 

Instant Voodo

(באשו)
 (באשו)   
בובת וודו וירטואלית, נתונה לגחמות של אלו מכם שרוצים לשלוח ווייבים טובים או רעים למושא שנאתכם או אהבתכם. אפשר לדקור בסיכה חיובית או שלילית, לצבוט עם פלייר ולשרוף בעזרת נר מקומות שונים בגוף הבובה. אם כי, מי שינסה לבצע את זממו באיזור החלציים בעזרת הסיכה, צפוי לאכזבה מרה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by