ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
חברי הפרלמנט הבריטי לבוחרים: די לשלוח לנו אימייל! 
 
 
מערכת חיים ברשת

התלוננו כי אינם יכולים להתמודד עם כמויות האימיילים שנשלחים אליהם. ייבחנו מערכות לסינון אימיילים. ועדת המידע של הבית התחתון: הפרלמנט יפגר בשיפור הקשר בין הציבור ונציגיו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברי הפרלמנט הבריטי לא רוצים לשמוע את בוחריהם. העיתון The Mirror חושף דוח של הבית התחתון, לפיו חברי פרלמנט מבקשים להגן עליהם מפני הצפת האימיילים של הבוחרים.

חלק מהנבחרים מקבלים מבוחרים עד 500 אימיילים ביום, לפי הדוח. ועדת המידע של הבית מסרה: "הקלות בה בוחרים ואחרים יכולים לשלוח אימיילים נתפסת על ידי חברי הפרלמנט כהזדמנות וכאיום כאחד. היא יכולה ליצור ביקוש שחברי הפרלמנט לא יוכלו לעמוד בו". רשויות הבית התחתון תבחנה מערכות סינון אימיילים, שיסננו החוצה, למשל, אימייל-זבל והודעות שהגיעו מאזורים שלא נמצאים תחת ייצוגו של חבר הפרלמנט.

עם זאת, הוועדה ממליצה לחברי הבית ללמוד להתמודד עם הטכנולוגיה: "עם הדרכה, חברי פרלמנט יוכלו להרוויח מטכנולוגיות מידע ותקשורת בארגון העבודה שלהם בצורה יעילה יותר, ושמירה טובה יותר על קשר עם הבוחרים". עוד היא מזהירה, כי אי-התמודדות עם הטכנולוגיה תפגע בהם: "הפרלמנט עלול לעמוד בפני ביקורת על כי הוא מפגר אחרי פרלמנטים אחרים במאמציו לשפר את הקשר בין הציבור ונציגיו".

למועצת עיריית ליברפול יש בעיה דווקא עם אימיילים פנימיים. בתחילת החודש, דווח כי המועצה הכריזה על "יום ללא אימייל", שיתקיים מדי יום רביעי, ובו לא יורשו העובדים לשלוח אימיילים ביניהם. "לעיתים תכופות מדי, אנשים מתחבאים מאחורי אימיילים ועושים forward של בעיות לעמיתים לעבודה בלי לפתור אותן", הסביר אמר מנכ"ל המועצה, דיוויד הנשו. "האיסור הזה הוא ניסוי, בתקווה שהם ימצאו את התקשורת עם אדם חי קלה וטובה יותר, גם אם זה רק פעם בשבוע".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by