ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
תוכי אלכוהוליסט ואבא מפוחלץ. כוכבי עולמנו המופלא 

תוכי אלכוהוליסט ואבא מפוחלץ. כוכבי עולמנו המופלא

 
 
ליעד ליבנה

תוכי בתהליכי גמילה, בובה חולת איידס, מוכרת עוגיות עם פאה של דולי פרטון ועם קול בס, ואבא אחד שנשאר לשבת מול הטלוויזיה הרבה יותר מדי זמן

 
 
 
 
 
 
 
 
 

תוכי אלכוהוליסט

אין דבר כזה סמים קלים. נרקומן בפוטנציה
 אין דבר כזה סמים קלים. נרקומן בפוטנציה   
השבוע נפתח באזהרה: לאחרונה, מגיעים לידי המדור יותר ויותר סיפורי ביזאר המגיעים מרומניה. אולי זו האוירה הצוענית המכושפת, אולי זו השפעתה של נאדיה קומאנצ'י, ואולי המדינה יושבת על נקודת אי-הסתברות קוסמית. כך או כך, כור מחצבתם של הפועלים הזרים הולך ומסתמן כמעצמת ביזאר אימתנית. השבוע, למשל, הוכנס שם תוכי מקומי לתוכנית גמילה מאלכוהול.

בפעם הראשונה ששוחרר מכלובו שבבוקרשט, עף התוכי בובי הישר אל כוס גדולה, לגם לגימונת, והרווה את צמאונו במה שהתגלה ככוס בירה צוננת. הטעם, מסתבר, מצא חן בעיניו, והחיבה ההדדית בינו ובין הכוס היתה מיידית. אבל אלכוהול, כמו שמספרות לנו הפרסומות, הוא מורד חלקלק, ובובי החל לתת את עינו הציפורית בכוס, ולשתות וויסקי, וודקה וברנדי.

"כשהכרתי את בובי, ידעתי שהוא שותה אלכוהול, אבל זה לא הפריע לי", מספרת הבעלים שלו, מריה ראודי. "אבל במשך הזמן הוא החל להשתנות. פתאום היו לו התפרצויות זעם, והוא היה עייף כל הזמן. וכל הזמן דאגתי שהוא לא ינסה סמים קשים יותר".

הקש ששבר את גב הגמל היה תובענותו המפתיעה של בובי. "בהתחלה הוא היה אומר דברים
יפים, כמו 'נשקי אותי, אמא'", סיפרה מריה, "אבל בזמן האחרון הוא רק חוזר ודורש 'בירה, בירה, בירה'. אז החלטנו להעביר אותו גמילה: בכל יום ניתן לו קצת פחות, עד שיתרגל לחיים ללא הטיפה המרה".

תחשבו על זה, קוראים נאמנים: תוכי קטן ונפחד, לבדו בכלוב ברומניה, בגמילה. עצוב, לא? המדור מפציר בכם להרים כוס להצלחתו של בובי, התוכי האלכוהוליסט.

 

מוישה אופניק נגוע

החברים החדשים בדרך
 החברים החדשים בדרך   
לא רק התוכים סובלים, שתדעו. אם אנחנו כבר במי שהגורל התאנה לו, אז יש גם כאלה שאכלו אותה מאיידס. אחת כזו תגיע בקרוב, מכל המקומות בעולם, דווקא לרחוב שאתם הכי אוהבים: רחוב סומסום.

סגן הנשיא של החברה המפיקה את הסדרה, ג`ואל סקניידר, סיפר כי הבובה החדשה תערוך את הופעת הבכורה שלה בסוף ספטמבר, קודם כל בגרסה הדרום-אפריקנית של התכנית. בדרום-אפריקה נושא כל אדם תשיעי את נגיף האיידס.

סקניידר אמר עוד כי עדיין לא ברור כיצד תיקרא הבובה או איך היא תראה, אולם אישר כי מדובר בבובה-אישה בעלת הערכה עצמית גבוהה, וכי היא תהיה חלק בלתי נפרד משאר הדמויות ברחוב הטלוויזיוני. הוא הבטיח עוד כי הטיפול בנושא האיידס יותאם בקפדנות לנפשם הרכה של הילדים הצופים: התוכנית תימנע מרמיזות מיניות, ותדון בשאלות פרקטיות כמו השאלה כיצד לנהוג אם אחד הילדים נחתך ומדמם מאצבעו.

המדור, ברשותכם, רוצה להצדיע ליוזמה הברוכה. מן הראוי שגם בגרסה הישראלית יתמודדו הילדים עם המציאות הסובבת אותם. כך, למשל, היינו רוצים להציע דמויות של ערס נרקומן, פוליטיקאי מושחת או זמר מתקמבק . אם יש לכם רעיון, שילחו אותו אלינו - ואנחנו נעביר אותו לטלוויזיה החינוכית, בטרם תיסגר לצמיתות.
 

הצופה המחופשת

מוכרת עוגית מנטה טיפוסית. מפחיד
 מוכרת עוגית מנטה טיפוסית. מפחיד   
ואם אנחנו כבר בקטע של בובות ותחפושות וכל זה, תשמעו מה קורה במדינת קונטיקט שבארצות הברית: המשטרה מחפשת שם חברה מסורה של תנועת הצופים - שאינה אלא גבר בתחפושת.

לצופיפניקיות בארה"ב יש, כך אנו למדים, מנהג נאה: הן מכינות עוגיות מנטה נחמדות, ואז עוברות מדלת לדלת, מציעות אותן למכירה, ומוסרות את הכסף שהרוויחו כתרומה לארגוני צדקה. באחרונה, החלה צופה מוזרה לחזר על הדלתות בעיר מנצ'סטר: היא נראתה כבת 18, ולבשה פיאה בסגנון דולי פרטון, חולצת משי, חצאית אדומה משובצת, וסנדלים חמדמדים. אה, וגם היה לה קול בס.

אזרחית מודאגת אחת התקשרה למשטרה המקומית, וזו פתחה מיד בחקירה נמרצת - אם כי
משועשעת במקצת. "אני מניח שגבר לבן, לבוש בפיאה ובחצאית, לא יכול להיות ממש מסוכן", אמר מפקד המשטרה.

 
 

פוחלץ-אבא

תסביך אדיפוס, הגרסה החולנית במיוחד
 תסביך אדיפוס, הגרסה החולנית במיוחד   
נעבור לגרמניה, ארץ למודת סדר וניקיון. נהוג לחשוב על הגרמנים כעם חרוץ ונמרץ, אבל מסתבר שגם בגרמניה יש בטלנים. אחד מהם העדיף לחיות עם הגופה של אבא שלו שנה שלמה - ורק השלטונות לא יידעו.

אדולף (שם בדוי, אבל מתאים), אלכוהוליסט מובטל בן 42, עבר לגור עם אביו הקשיש בעיר ויסבאדן לפני שנים ספורות. הדיירים תיארו אותם כשכנים חביבים, אם כי ציינו שהאב המזקין מיעט, משום מה, לצאת מהדירה. הכל התנהל על מי מנוחות עד לפני שבועות ספורים, והיה ממשיך להתנהל כך, לולא הריח אחד השכנים ריח מוזר מהדירה - ובחר להזעיק את שירותי הכיבוי. אלו פרצו לדירה - ומצאו את גופת האב מרקיבה על הספה, מול הטלוויזיה.

"מהאבא לא נשאר כלום - רק עור ועצמות, מיובשים לחלוטין", אמרה דוברת המשטרה המקומית. "הדירה כולה היתה בלגן אחד גדול, עם טינופת ובקבוקים ריקים בכל מקום. מפחיד לחשוב עליהם ביחד, ככה".

מסתבר שאבא של אדולף מת כבר לפני שנה, והותיר אותו במצב מסובך: הדירה היתה שכורה על שמו של האב, ולאדולף לא היה ממה לשלם את השכירות. אם בעל הדירה היה יודע שהאב מת, הוא היה מכריז על אדולף כדייר לא חוקי, ומפנה אותו משם - ולכן העדיף אדולף להשאיר את אבא בבית, במקום החביב עליו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by