ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
יאהו מודה: התעסקנו לכם עם האימייל 
 
 לא קוראים - רק סורקים אוטומאטית   
 
מערכת חיים ברשת

"אבל עשינו את זה בשבילכם". מערכת הגנת הוירוסים של יאהו סורקת את הודעות הדואר האלקטרוני שעוברות בה ומחפשת צירופי אותיות שמשמשים בקודים הרסניים. התוצאות - לא תמיד צפויות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אם יש לכם חשבון דואר אלקטרוני של יאהו, ולאחרונה תהיתם למה האימיילים שאתם מקבלים מכילים מילים משונות כמו "medireview" "reviewuate" אז אתם יכולים להפסיק לתהות. חברת יאהו הודתה בסוף השבוע שמערכת הגנת הדואר האלקטרוני שלה משנה מילים בתוך קבצי Html שנשלחים בהודעות.

לדברי אנשי יאהו, וירוסים רבים נכתבים כיום בקוד ג'אווה, המשמש גם לתיכנות גרפיקה ויישומים על גבי דפי אינטרנט. כשדף HTML נפתח, הוא מתרגם אוטומטית את קודי הג'אווה שבו. במידה וקודים אלו כוללים פקודת הפעלה לוירוס מחשב, הפקודה תופעל.

כאמצעי הגנה, משנה מערכת הגנת הדואר האלקטרוני של יאהו מילים שמוכרות כמרכזיות בתכנון קודי ג'אווה, ומופיעות בפורמט HTML. בין השאר, היא הופכת את הצירוף "Eval" ל-"Revirew", את המילה "Mocha" ל-"Espresso" ואת המילה "Expression" ל-"Statement". יאהו החלה בפעולות האלו במרץ 2001.

עם זאת, גולשים רבים מתלוננים בפני יאהו שהמערכת עורכת שינויים מיותרים ומבלבלים רבים. הפילטרים משנים את הצירופים האסורים גם כשהם מופיעים בתוך מילים ארוכות יותר, והופכים מילים כגון "Medieval" ("של ימי הביניים") למילים חסרות משמעות כדוגמת "Medreview".

מיאהו לא נמסר אם יש כוונה להמשיך להפעיל את הפילטרים המתערבים, או שפעולתם תופסק.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by