ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אזהרה לגולשים: לימור מתפשטת 
 
 נחשקת. לימור (מימין) ומבחר שמלות   
 
עידו קינן

תלבושותיה המצויצות של כוכבת "רק בישראל - הדור הבא" יימכרו במכירה פומבית באינטרנט. ההכנסות מיועדות לעמותת לב לחי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
זוהרת. לימור וידיד קרוב
 זוהרת. לימור וידיד קרוב   
בחודש מאי השנה, נמכרה התלבושת של לארה קרופט, הכוכבת הווירטואלית של סדרת משחקי המחשב "טומב ריידר", ב-4400 פאונד (כ-31 אלף שקלים). התשובה הישראלית לא איחרה לבוא: בגדיה של לימור, כוכבת תוכנית הטלוויזיה "רק בישראל - הדור הבא", יימכרו במכירה פומבית באינטרנט, או, בשפתה של לימור, "אינטרטנט".

בגדיה הצמודים של לארה קרופט עוררו יצרים עזים בקרב הגיקים, כמו גם הקהל הרחב. ג`ני ריד, מנהלת תקשורת שיווקית באתר איביי בריטניה, בו התבצעה המכירה, אמרה: "אני בטוחה שתלבושת לארה הזאת תתגלה כלהיט גדול בקרב בנות שחולמות להראות כמוה, ובנים שרוצים שהחברה שלהם תיראה כמוה". לא בטוח שניתן לומר את אותו הדבר על בגדיה הססגוניים, שלא לומר קיטשיים, של לימור, שכונו בבאנר פרסומי של המכירה "שמלות סופר סופר אטרקטיביות". הבגדים עוצבו ונתרמו למכירה על ידי ירון מינקובסקי.
 
לרוץ ולקנות. לימור אמרה שזה למטרה טובה
 לרוץ ולקנות. לימור אמרה שזה למטרה טובה   
אורנה בנאי, המגלמת את דמותה של לימור בתוכנית, הודיעה על המכירה בתוכנית "מהפך" ששודרה ביום ב'. בסרטון שצילמה לאתר הזכיינית קשת הסבירה: "זה הולך למטרה מאוד מאוד מאוד חשובה. מלא מלא שוקים מקסימים כאלה, שמחפשים בית ואין להם איפה להיות, יוכלו למצוא בתים, יוכלו לטפל בהם יותר טוב, אם תקנו את השמלות המדהימות האלה". ב"שוקים" מכוונת בנאי לשוקי, הכלב הכוכב של התוכנית ואויבה המושבע של לימור. הכסף מהמכירה, שמתקיימת באתר המכירות הפומביות iii, ייתרם לעמותת לב לחי.


 
 
התלבושת הראשונה שעומדת למכירה היא שמלת שאול יהלום, שמלת פאייטים לבנה שבמרכזה תמונתו של חבר הכנסת מהמפד"ל. בנאי המליצה עליו בסרטון: "שאול יהלום, לא הייתם משלמים עליו המון המון כסף, על האיש... על הגבר הנאה הזה?". כנראה שכן: עם עליית הכתבה, עומדת ההצעה הגבוהה ביותר על 2401 שקלים. שתי התלבושות הנוספות הן "שמלת מיני הורסת" ו"אובר-דוז מפתה", והן תועמדנה למכירה בשבועות הקרובים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by