ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הייתם קונים מהחברה הזאת דפדפן חדש? 
 
 
מערכת חיים ברשת

MSN 8 יחולק חינם רק למנויי שירות הגלישה של מיקרוסופט. האחרים יצטרכו לשלם. אינטרנט אקספלורר ימשיך להיות חינם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת מיקרוסופט הודיעה שלשום (ג'), כי תשיק בהמשך השנה את MSN 8, הגירסה החדשה של הדפדפן המיועד לגולש הפשוט, שבפיתוחה הושקעו מיליוני דולרים. דפדפן MSN, שניתן עד כה להורדה חינם, יחולק בגירסה החדשה רק למנויי שירות הגלישה MSN, ואילו משתמשים אחרים יאלצו לשלם עליו. החברה מקווה להגדיל את ההכנסות מיחידת MSN, שלא היתה ריווחית בשש שנות פעילותה.

לפי הודעת מיקרוסופט, MSN 8 יזכה לעיצוב מחודש ומגוון כלים לניהול אימיילים, הגנה מפני וירוסים וטיפול בתמונות דיגיטליות. כלי חדש בדפדפן יהיה ה-"dashboard" ("לוח המחוונים"), שיחליף את תפריטי המדיה והסימניות. המשתמש יוכל להציב את ה-"dashboard" על שולחן העבודה של המחשב, ולגשת ממנו ישירות אל הקבצים והאתרים הרצויים.

בנוסף, יאפשר הדפדפן החדש שליטה גדולה יותר בחסימת אימיילים, מסרים מיידיים, הורדת קבצים וגלישה לאתרים, אשר בעלי הדפדפן לא מעוניינים להחשף אליהם. "עכשיו ההורה נמצא לגמרי בשליטה על החוויה של ילדם באינטרנט", אמר מנהל השיווק של MSN, בוב ויסה.

השבוע אמורה לצאת גירסת בטא מוגבלת בשבוע הקרוב. החברה סירבה למסור מה יהיה מחיר השימוש בדפדפן למי שאינם מנויים על שירות הגלישה MSN, אולם הודיעה שהדפדפן המוביל שלה, אינטרנט אקספלורר, ימשיך להיות מחולק חינם.

AOL, ספקית האינטרנט הגדולה בעולם, מספקת גם היא דפדפן ייחודי לגולשיה. MSN 8 הוא צעד נוסף בניסיונה של MSN "לגנוב" לקוחות מ-AOL.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by