ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
בעיה במחשב? התקשרו לגל"צ 
 
 
עידו קינן

"הפינה למשכימי הדוט.קום" תספק תמיכה למחשבים והמלצות אתרים במסגרת התוכנית "בוקר טוב צה"ל". יוזם ומגיש הפינה, יניב מורוזובסקי, חושב בגדול - וכבר עובד על תוכנית מחשבים שבועית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
"הפינה למשכימי הדוט.קום", שנחנכה בתחילת השבוע, תספק פתרונות לבעיות מחשבים והמלצות על אתרים. הפינה משודרת בתוכנית הפרה-בוקר של גל"צ, "בוקר טוב צה"ל", כך שהמעוניינים בעזרה יאלצו להשכים ב-5:00 לפנות בוקר. יוזם ומגיש הפינה, יניב מורוזובסקי, עובד כבר על קונספט לתוכנית מחשבים שבועית חדשה.

מדי חג שבועות משודרת בגל"צ תוכנית בשם "ביכורים בגל"צ", המציגה את החיילים החדשים בתחנה. בחג השבועות הקודם, לפני מספר חודשים, הגיש מורוזובסקי את תוכנית הביכורים שלו, שעסקה במחשבים ואינטרנט. הוא בחר להגיש אותה עם גל נדיבי, מגיש תוכנית המחשבים של הטלוויזיה החינוכית, זומביט.

לאחרונה, החלה יערה לייבוביץ'-קלטר להגיש את "בוקר טוב צה"ל", והיא זו שהציעה למורוזובסקי את הפינה. זו תשודר בתחילה פעם או פעמיים בשבוע, אולם יש כוונה להפוך אותה לפינה יומית, אם המאזינים אכן ישלחו בקשות לעזרה. אחת הבקשות באתר גל"צ הגיעה מ"כוורת", שמספר\ת על הפסקת חשמל כללית ושואל\ת: "שמעתי שמשתולל וירוס שיכול לעשות את זה בשעות מסויימות. יכול להיות שזה זה?".

"בימים אלה אני חושב לשלב את האהבה שלי לרדיו ולמחשבים", סיפר מורוזובסקי על תוכנית המחשבים החדשה שהוא יוזם. "זה בשלב של בניית הקונספט. התקווה שלי שזה יהיה על בסיס שבועי, והאינטרנט יהיה בין הנושאים הדומיננטיים בה".

בסוף מרץ, הושק אתר גל"צ במראה וקונספט מחודשים. "אני מקווה שבסופו של דבר יטמיעו בגל"צ את ההכרה שיש להם גם אתר אינטרנט", אמר לנו אז מנהל האתר, גידי אורשר. "באים חבר`ה צעירים עם יותר מוטיבציה ויותר הכרה בחשיבות של האינטרנט, וקשה נורא לשכנע חבר`ה מבוגרים בחשיבות שלו. אבל אני חושב שזה ישתנה, ואז יהיה כיף".

תוכנית המחשבים בהנחייתו של אורשר, ג'וקים בראש, ירדה מהאוויר לפני זמן רב, בשל שינויים בלוח השידורים ומחסור במקום. אולם מורוזובסקי, צעיר עם הכרה בחשיבות האינטרנט, לא ייתן לזה לעצור אותו: "תמיד הכשירו אותנו לדעת להכין תוכנית, לגבש רעיונות ולעשות פיילוטים, ואם זה יהיה טוב, ימצאו לזה מקום".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by