ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
חדשות רעות לוירוסים  
 
 שוק כלבי השמירה נגד וירוסים פורח   
 
עמיחי יעקבי

חדשות רעות לוירוסים – הולכים להיות לכם ימים קשים, חבר'ה. עולם האנטי-וירוסים פורח. ורק עכשיו התבשרנו שנורטון מחלקת לחודש ניסיון חינם את האנטי-וירוס המוצלח שלה. אפילו לגולש הכי תמים אין סיבה להסתובב לא מוגן ברשת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
המראות קשים, יעקב. וירוס אנה קורניקובה ידוע באכזריותו הרבה
 המראות קשים, יעקב. וירוס אנה קורניקובה ידוע באכזריותו הרבה   
למרות שבענייני וירוסים די מתחשק לחלק את העולם לרעים ולטובים, להניח שאנחנו בצד של הטובים, ומפיצי הוירוסים בצד של הרעים - הרבה יותר נכון לחלק אותו לטפשים וחכמים, ועכשיו שכל אחד יבחר לו צד בבקשה.

לחכמים אין וירוסים – זאת עובדה. לחכמים יש אנטי-וירוס עדכני, הם בודקים באופן קבוע את המחשב שלהם, וחושדים בכל קובץ שמגיע אליהם מהרשת. הם לא פותחים מכתבים לא מזוהים, ולא שולחים לכם כלום שיכול לסכן את המחשב שלכם.

הטפשים מצד שני, או שמסתובבים בלי אנטי-וירוס בכלל (סתם מעמיס לי את המחשב), או שלא עידכנו אותו כבר כמה חודשים טובים (רגע, אתה רומז בעצם שצריך לעדכן את האנטי-וירוס? איך עושים את זה בכלל?).

הם מפעילים כל קובץ שמגיע אליהם באימייל בלי לחשוב פעמיים (יו, הנה אני אלחץ כאן ואראה את אנה קורניקובה בעירום, איזה כיף חיים באינטרנט) , ומעבירים באופן קבוע לכל רשימת התפוצה שלהם וירוסים ותולעים (שומר מסך ענקקק – גדול!!! תגביר את הרמקולים!!!) כדי שכולם יהנו.
 
יכול לשמש גם כתוסף דקורטיבי לשמשת הרכב. נורטון אנטי וירוס
 יכול לשמש גם כתוסף דקורטיבי לשמשת הרכב. נורטון אנטי וירוס   
הטפשים לא מסתפקים רק בלהדביק את המחשבים של שאר העולם, הם גם מקפידים לשלוח אחת לכמה ימים אזהרות היסטריות על וירוסים איומים שהם גילו שמסתובבים עכשיו באינטרנט (אל תפתחו שום מכתב שמגיע אליכם ממיקרוסופט – זה וירוס!!! – תעביר הלאה) ודואגים שהרשת תהיה מקום סטרילי, בטוח ומוגן יותר לכולנו.נסיעת מבחן
כל אחד צריך אנטי-וירוס, הבעיה היא רק להחליט איזה מהם הכי טוב ומתאים לכם. אתר התוכנה המוערך CNET בחן והשווה את 10 תוכנות האנטי-וירוס המובילות בעולם. כל תוכנה נסקרה לעומק ביסודיות והתוצאות סוכמו בטבלת השוואת מחיר מול ביצועים. במקום הראשון זכה האנטי-וירוס של נורטון במחיר של 49$, היחיד שקטף ציון של 8 נקודות, כשכל השאר מצטופפים מאחוריו ומצליחים לכל היותר להגיע לציון 7.

כדי שתוכלו להתרשם מהתוכנה בעצמכם, נורטון נותנת לכם חודש נסיון חינם על המודל החדש של נורטון אנטי וירוס 2003, שיופיע באופן רשמי רק בסוף השנה.

אתם מוזמנים להוריד ולבחון אצלכם גירסת בטא סופית של תוכנת האנטי וירוס של נורטון. עבור המאמץ שלכם וההשתתפות בניסוי, נורטון מבטיחים שנה של עידכונים חינם למי שיקנה את התוכנה, ו-50 עותקים רשמיים של האנטי וירוס למי שיצליח למצוא באג שהם עדיין לא עלו עליו.

אם הצלחתם להגיע עד כאן ועדיין לא מותקן לכם במחשב אנטי וירוס, תעצרו הכל עכשיו, תורידו את הנורטון החדש ולפחות למשך החודש הקרוב נוכל להיות בטוחים שאתם לא מפיצים לנו כל וירוס מטופש שהחברים שלכם כבר העבירו אליכם.

אבל גם אם אתם מקצוענים, חכמים ויודעים מצוין איך להיזהר ולשמור על עצמכם, אולי כדאי שתתנו לאנטי וירוס הקבוע שלכם חודש חופש, ותבדקו מה יש לנורטון להציע.

התוכנה החדשה באמת מרשימה וכובשת מיד. היא מתקינה את עצמה בלי הרבה נידנודים. הנורטון ידידותי, פיקח, יודע לעדכן את עצמו ברקע באופן אוטומטי, ופעם בשבוע מרביץ בדיקה מקיפה של כל הדיסק הקשיח.

הוא בודק כל אימייל נכנס, ולמרבה השמחה, עובר גם על כל אימייל שאתם שולחים ומוודא שהוא נקי מוירוסים - ככה שגם גולש שהצליח לעשות את כל הטעויות האפשריות, עדיין לא יוכל להדביק את החברים שלו.
 
 
ולו רק הנורטון אנטי וירוס 2003 לא היה מפסיק לעבוד אחרי חודש, הכל באמת היה מושלם. בואו לא נהיה תמימים - כשהתוכנה תסרב לרוץ, אתם יכולים להיות בטוחים שהטיפשים יחזרו לגלוש בלי שום הגנה ולהידבק ולהדביק בכל וירוס חדש שיופיע ברשת (היה כתוב בכותרת של המכתב I Love You, מאיפה הייתי צריך לדעת שזה וירוס?).

אבל בענייני וירוסים, 30 ימים בטוחים של שקט, ביטחון ושלווה הם כנראה באמת המקסימום שאפשר לבקש וגם לקבל.

אז שלום לכם בינתיים וירוסים, ביי ביי תולעים וסוסים טרויאנים, להתראות בעוד חודש
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by