ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
המלך עונה לשאלות והרבה תמונות של ויק 

המלך עונה לשאלות והרבה תמונות של ויק

 
 
אחי רז

אתר הבית של הדוגמנית ויק, תחליף כחול-לבן לאודיוגלאקסי, חוגי הסיירות חסרי המנוח של החברה להגנת הטבע, אתר של התכנית הבריטית המשובחת "של מי השורה הזאת בכלל" וגם של אחותה הקטנה והמכוערת מארה"ב, כל מה שרציתם לדעת על ואגינה ואלוויס עונה על שאלותיכם

 
 
 
 
 
 
 
 
 

חוגי הסיירות של החברה להגנת הטבע

1. חריש בשדה
 1. חריש בשדה   
מצחיק, אבל גם לאחר התחממותו המוגזמת של כדור-הארץ, יש מי שמעדיפים לכתת את רגליהם בין סלעי המדבריות השחונות של המדינה, על פני שופינג ממוזג בקניון רמת-אביב. בחזית מעודדי התופעה נמצאים חוגי הסיירות של החברה להגנת הטבע, שפורשים את משנתם באתר נחמד להפתיע, מציעים הרבה מאוד מידע לטיילים פוטנציאליים, תמונות, היסטוריה וכל מה שצריך לדעת לפני שיוצאים אל התופת.
 

The Big vagina

ענן לא זז ממעל
 ענן לא זז ממעל   
"המילה עצמה, ואגינה, מפחידה גברים", טענה פעם ג'וליאן מור, ולא טעתה. אכן מילה מפחידה. כדי להפיג קצת את החששות הגבריים ולהגביר את המודעות הנשית לאיבר החיוני הזה, הוקם האתר היעיל הזה, המסכם את כל מה שצריך לדעת בנושא. גולשים פולשניים במיוחד ישמחו לגלות גם קבצי וידאו ותמונות תקריב, לצד תשובות ושאלות נפוצות וסקר שאחת השאלות בו היא "האם את גאה בוואגינה שלך?".
 

המקום הישראלי של WLIIA?

הנה נעלם
 הנה נעלם   
הקונספט האנגלי של תוכנית סטנד-אפ שכולה מאולתרת על ידי קומיקאים מבריקים, אומצה בחום גם בארה"ב, ושם, כרגיל, הושחתה ובוצעה על ידי חבורה סתמית של אנשים שההומור הוא מהם והלאה, בניצוחו של דרו קארי, שלפחות הכיעור שלו מצחיק. האתר הישראלי המוקדש לשתי הגרסאות המצליחות, כולל מידע על השחקנים, תמונות, ראיונות וקישורים חיוניים, אך מורגש חסרונה של סקירה כללית אודות התוכנית.
 
 

נינה

2. האוויר בוהק
 2. האוויר בוהק   
הדוגמנית הישראלית המצליחה ויק, נולדה בשם רותי (נינה) ברוש לאב רוסי ואם סינית, ברמת ישי. לפי האגדה, כך בביוגרפיה המתומצתת שבאתר, היא נתגלתה על ידי צלם בעודה ישנה על ספסל תל-אביב, חסרת בית וכסף. מכאן הדרך להצלחה היתה קצרה, ונינה היפהפיה הפכה למותג בינלאומי מצליח, לו מוקדש האתר המקיף הזה, שכולל הרבה מאוד פריטי מידע, קישורים לכתבות עיתונות וכמובן אוסף תמונות עצום של הדוגמנית.
 

אסק דה קינג

במעוף חרק לבנבן
 במעוף חרק לבנבן   
לא מעט אנשים טוענים שאלביס, להלן המלך שלנו, מת - אבל בני זונות מרושעים וממורמרים הרי מעולם לא חסרו. Ask the King הוא יישום שוקווייב מעניין, שמאפשר לשאול את המלך שלנו, שממעט להופיע בציבור בשנים האחרונות, שאלות כן ולא, ולזכות לתשובה סמכותית. על השאלה "האם אנגליה תזכה אי פעם שוב בגביע העולמי?", הוא ענה בפשטות: "I think it stinks". אה כן? אתה בעצמך מסריח, שלא לומר חרא של מוסיקאי.
 

הכי גאים שיש

בלתי ידוע
 בלתי ידוע   
גירסה אמריקאית נוספת לסידרה אנגלית, שזכתה להצלחה היסטרית במולדתה. האתר הישראלי שמוקדש לסידרה, העוקבת אחר חיי היום-יום של הומואים אמריקאים שווים, הוא יוזמה פרטית של רותי טל. הוא כולל תקצירי פרקים, מידע על הדמויות והשחקנים, מספר מועט (עדיין) של ציטוטים ומאגר קישורים מלווה בהערות מאירות עיניים.
 

סולסיק

(בוסון)
 (בוסון)   
מכיוון שזה מאוד אופנתי להפציץ בכתבות סטייל "אודיוגלאקסי ונאפסטר מתו, הנה היורשות החמודות שלהן", אז הנה, מעט באיחור, היורשת החמודה שלהן, ואפילו ישראלית. התוכנה פשוטה מאוד להפעלה, וחשוב מזה, צברה מספר גדול מאוד של משתמשים בעלי טעם הגון, מה שמבטיח שזמנכם לא יושחת לשווא. בהצלחה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by