ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
פיי-פאל זומנה להעיד על הימורים אינטרנטיים 
 
 מספרים על הימורים. פיי-פאל (אילוסטרציה)   
 
מערכת חיים ברשת

בשבוע שעבר הודיעה החברה כי היא יוצאת מתחום ההימורים. מספר ימים לאחר מכן התבקשה להעיד על מעורבותה בתחום. דובר החברה: אין צעדים משפטיים נגדנו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת שירותי התשלום המקוונים פיי-פאל (PayPal) זומנה לתת מידע לתובע הכללי של מדינת ניו יורק אודות מעורבותה בהימורים אינטרנטיים. הדבר בא ימים ספורים לאחר הודעתה של פיי-פאל כי תפסיק לאפשר תשלום לאתרי הימורים, בעקבות רכישתה על ידי מפעילת אתר המכירות הפומביות איביי (eBay).

הימורים באינטרנט אסורים בניו יורק. התובע הכללי של המדינה, אליוט ספיצר, בוחן את תעשיית ההימורים המקוונים ולוחץ על חברות כרטיסי אשראי ושירותי תשלום נוספים לא לאפשר תשלומים לאתרים כאלה.

לפי מסמכים שהגישה פיי-פאל לרשות לניירות ערך, כשמונה אחוזים מהכסף שסלקה ברבעון הראשון של השנה, או כ-117 מיליון דולר, הגיעו מחשבונות בסיכון גבוה, שרובם שייכים למפעילי שירותי הימורים אינטרנטיים. אולם חברת איביי החליטה, כאמור, להוציא את פיי-פאל משוק זה, "לאור אי הוודאות בסביבה הרגולטורית של אתרי ההימורים".

דובר פיי-פאל, וינס סוליטו, אמר שלא ננקט נגד החברה כל צעד משפטי, אזרחי או פלילי, בנושא ההימורים. "כמובן שנשתף פעולה באופן מלא", אמר סוליטו על הזימון.

דובר משרדו של ספיצר סירב להגיב על הזימון.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by