ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
"ישראל תחת התקפת טילים", דיווח אתר USA Today לאחר שנפרץ 
 
 
מערכת חיים ברשת

האקרים העלו לאתר USA Today שבע ידיעות מזויפות. הפריצה התגלתה אחרי רבע שעה, והאתר הוסר ל-3 שעות לתיקוני אבטחה. דובר העיתון: כל אתר אינטרנט חשוף לסיכון הזה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אתר האינטרנט של היומון האמריקאי USA Today נפרץ ביום חמישי בערב (בוקר יום שישי, שעון ישראל), וההאקר השתיל בו ידיעות כוזבות, ביניהן אחת לפיה ישראל נמצאת תחת התקפת טילים. הפריצה התגלתה לאחר רבע שעה, והאתר ירד לכשלוש שעות לשם שיפורי אבטחה, מסר דובר העיתון, סטיב אנדרסון.

שבע הידיעות המזויפות יוחסו לסוכנות הידיעות AP. בידיעה על התקפת הטילים, שלינק אליה הוצב בעמוד הראשי של האתר בליווי דגל ישראל, נמסרו "דיווחים בלתי בדוקים" על "טילים שמתפוצצים מעל העיר" תל אביב, והשערה לפיה עירק היא האחראית להתקפה.

ידיעה נוספת דיווחה כי נשיא ארה"ב, ג'ורג' וו. בוש, מינה שר תעמולה (לא בלתי מתקבל על הדעת, אבל עדיין לא נכון); אחרת גרסה שהוותיקן מסר, שהתנ"ך הוא מתיחה של האחד באפריל; וידיעה נוספת סיפרה כי צורת מבנה הפנטגון הוכרזה בלתי חוקתית, משום שהיא דומה מדי למגן דוד.

"העמודים היו בסגנון מתיחות וילדותיים. הם נכתבו בצורה מרושלת מאוד, והיה ברור שהם ידיעות חדשותיות מפוברקות", אמר אנדרסון. הפריצה הגיעה ככל הנראה מחוץ לרשת הפנימית של העיתון, אולם לא ידוע דבר מעבר לכך, אמר אנדרסון והוסיף: "כל אתר שנמצא באינטרנט חשוף לסיכון כזה".

העיתון דיווח על הפריצה למשטרה בווירג'יניה, שם ממוקמים משרדיו, וגם פרסם ידיעה בנושא.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by