ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
צדק חברתי, זיג הייל 
 
 יודעים להתפרע? מקומכם אתנו   
 
מערכת חיים ברשת

אם ניסיתם לגלוש לאתר של מתנגדי הגלובליזציה וגיליתם שבמקום בתאגידים הם נלחמים ביהודים, אז כנראה ש"האחווה הלאומית" בארה"ב סידרה גם אתכם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ארגון גזעני בארה"ב מצא דרך מקורית לגייס חברים חדשים: הוא פתח אתר המתחזה לאתרה של התנועה הבינלאומית נגד גלובליזציה, ובאמצעותו הוא מנסה למשוך אליו מתנדבים למלחמה ב"השתלטות הגלובליזציה היהודית" על העולם. כתובות האתרים כמעט זהות: כתובתו של אתר ה"אקטיביזם נגד מדינות הג'י-8" היא g8activist.ca. כתובת האתר הגזעני היא g8activist.com.

בראש האתר המתחזה מוצגת תמונה של מפגינים משליכים אבנים על מחסום משטרתי בוער. מתחתיה מופיעים קישורים לאתרה של "האחווה הלאומית" - תנועה אמריקנית גזענית שהוקמה ב- 1974 ושקוראת ל"אמריקה לבנה" ולמלחמה ב"שלטון היהודים בארה"ב ובעולם". האתר המתחזה כותב כי מתנגדי הגלובליזציה "עשו צעד אמיץ, וקישרו את אתרם עם אתרה השנוי במחלוקת של האחווה הלבנה". האתר גם מעריך ש"תנועת מתנגדי הגלובליזציה יאלצו להרחיב את בסיס תומכיהם, או שייעלמו".

גרנט ניופלד, מנהלו של אתר מתנגדי הגלובליזציה האמיתי, כועס על התרגיל של האחווה הלבנה. "התנועה שלנו שייכת לשמאל, ויש לה אידאולוגיה אנטי-גזענית. עכשיו הגזענים האלו באים ומנסים למשוך תשומת לב על חשבוננו. עצם העובדה שהם קושרים את השם שלהם להתנגדות לגלובליזציה, מכעיסה אותי".

בליגה נגד השמצה בארה"ב חוששים שהאחווה הלאומית לא תסתפק באתרי אינטרנט. "הכוונות שלהם נאות די ברורות" אומר אורן סגל, חוקר בכיר בליגה נגד השמצה. "הרבה ממתנגדי הגלובליזציה הם בחורים צעירים ואנרגטים. אני לא אתפלא אם פעילים גזענים יתחילו להסתובב בהפגנות ולנסות לגייס שם חברים חדשים".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by