ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
החבובות כובשות את MTV 

החבובות כובשות את MTV

 
 
עמיחי יעקבי

החבובות מתארחות בקליפ החדש של וויזר, BMW מחביאים פרסומת בתוך קדימון של סרט לא קיים, קליפ חדש לג'אמירוקוואי, ובונבון לסיום – כל האלבום החדש של הצ'ילי פפרז

 
 
 
 
 
 
 
 
 

תחליטו בעצמכם

 
המבקרים מתחרים זה בזה מי מזיל יותר ריר על האלבום החדש (התשיעי) של הרד הוט צ'ילי פפרז. אבל אתם לא חייבים להאמין לאף אחד - באתר המיוחד שהושק לכבוד האלבום תוכלו פשוט להאזין לקטעים מתוך 15 הרצועות של By The Way, ולהחליט בעצמכם מה אתם חושבים עליו.

נכון פשוט?


 

החבובות כובשות את MTV

 
חברי להקת WEEZER כבר הראו שהם יודעים לתת כבוד לסדרות טלוויזיה אהובות וגיבורי תרבות נצחיים, בקליפ הקלאסי Buddy Holly (לצפייה: רגיל, מהיר) שהחזיר לחיים את הסידרה Happy Days.

 
 
עכשיו הם מנסים לעשות בדיוק את אותו הדבר בקליפ החדש 'Keep Fishin, הפעם – גבירותי ורבותי קבלו, רעננים מתמיד ומקסימים בדיוק כמו שאתם זוכרים אותם, את קרמיט הצפרדע, מיס פיגי, גונזו, פונזי ושאר ה-ח-ב-ו-בווווווווות (לצפייה: רגיל, מהיר).

ואין הזדמנות טובה מזאת להצדיע לגירסה העברית המזעזעת שעשו כאן לחבובות לפני מאתיים שנה בערך, ששרידים מביכים ממנה צפים עד היום ברחבי האינטרנט, מדגימים את כח ההרתעה של צה"ל ומביאים כבוד רב לישראל ברחבי הרשת.


 
 

זה לא סרט – זאת פרסומת!

 
בשנה שעברה הפרסומאים של BMW גייסו שורה של במאים נחשבים שהכינו להם סידרת סירטונים קצרים שהגדירה מחדש את הגבולות שבין קולנוע לפרסום. גאי ריצ'י שמתמחה בסצנות מרדפים עוצרי נשימה של נהיגה מטורפת וחסרת מעצורים, הביא אז לסרט Star (לצפייה: רגיל, מהיר) גם את אשתו, מדונה, ועשה לחברת המכוניות הגרמנית יחסי ציבור מצויינים.
 
 
השנה BMW מעבירים הילוך נוסף קדימה. הם קיבלו אישור מיוחד להתחכם ולהחביא פרסומת שלהם בתוך סדרת הטריילרים (ולא במקבץ הפרסומות) שמוקרנת בבתי הקולנוע לפני הסרט. וכך, אם תלכו לראות השבוע סרט בארה"ב, תחכה לכם שם פרסומת חדשה של BMW, מחופשת לטריילר של הסרט Lucky Star (לצפייה: רגיל, מהיר) שבכלל לא קיים.

עוד פרטים על הקמפיין החדש תוכלו למצוא באתר של Lucky Star. 

מה הסיכויים?

 
ההיסטוריה מראה שכדי לנבא הצלחת שיר חדש של ג'אמירוקוואי, יש להשתמש בנוסחה הבאה – ככל שהשיר רקיד, שמח וקצבי יותר, כך הוא יתמקם גבוה יותר במצעדים.

לפי המפתח הזה, מה לדעתכם הסיכויים של Corner Of The World (לצפייה: רגיל, מהיר), הסינגל הרביעי מתוך אלבום הפלטינה A Funk Odyssey, שהופיע השבוע?
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by