ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
יום ללא אימייל במועצת העיר 
 
 בוא נראה אותך פנים אל פנים. איסור אימייל במועצת ליברפול   
 
מערכת חיים ברשת

מועצת ליברפול אוסרת על עובדיה לשלוח אימיילים בימי רביעי. מנכ"ל המועצה: הם צריכים תקשורת עם אדם חי, גם אם רק פעם בשבוע

 
 
 
 
 
 
 
 
 
האימייל הפך כלי תקשורת נפוץ בקרב עובדי המשרדים. כל כך נפוץ, שהוא פוגע ביחסים האישיים הבלתי-אמצעיים ומאפשר להם להתחמק מפתרון בעיות בעבודה. מועצת עיריית ליברפול שבאנגליה הכריזה לאחרונה על "יום ללא אימייל" בין עובדיה, כך דיווח אתר החדשות ICLiverpool.

6000 עובדי המועצה שעובדים ליד מחשב מחליפים ביניהם 40 אלף אימיילים ביום - כלומר שבעה אימיילים פנימיים ביום לעובד. לפי ההחלטה, לא יורשו העובדים לשלוח זה לזה אימיילים בימי רביעי, אם כי הם יוכלו להמשיך לשלוח ולקבל אימיילים חיצוניים. הדבר מחזק את דברי מנהלי המועצה, שהכחישו שהאיסור מכוון להפחית את כמות האימיילים האישיים.

"החלטנו לעשות את זה כי לעיתים תכופות מדי, אנשים מתחבאים מאחורי אימיילים ועושים forward של בעיות לעמיתים לעבודה בלי לפתור אותן", אמר מנכ"ל המועצה, דיוויד הנשו. "אימיילים יכולים לסייע לצוות לתקשר מהר יותר, אבל יש פעמים שיותר מהיר פשוט להרים טלפון".

בנוסף, הביא הנשו תקווה שהאיסור יהווה "חוויה משחררת" לעובדים, שיוכלו לצאת משגרת האימיילים ולעשות דברים אחרים: "האיסור הזה הוא ניסוי, בתקווה שהם ימצאו את התקשורת עם אדם חי קלה וטובה יותר, גם אם זה רק פעם בשבוע".

עובדים שיעברו על האיסור לא יענשו, אולם מנהליהם לא יראו זאת בעין יפה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by