ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת המוזיקה הגדולה בעולם תאפשר הורדה וצריבה של שירים 
 
 
מערכת חיים ברשת

יוניברסל מיוזיק תציע כ-1000 אלבומים בשירות eMusic. בכיר בחברה: אין מקום לאלבומים במדפי החנויות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת המוזיקה הגדולה בעולם, יוניברסל מיוזיק גרופ, תציע כאלף אלבומים להורדה באינטרנט באמצעות שירות אי-מיוזיק (eMusic). מנויי השירות יורשו לצרוב את השירים או להעבירם לנגני מוזיקה ניידים. בזאת מצטרפת יוניברסל לארבע החברות הגדולות האחרות, שאמורות לאפשר צריבה והעברה של שיריהן במסגרת שרות לייקוס רפסודי, שהושק בתחילת יוני. יוניברסל מיוזיק מספקת מוזיקה גם לשירות זה.

יוניברסל מיוזיק ואי-מיוזיק נמצאות שתיהן בבעלות תאגיד המדיה הצרפתי ויוונדי, שנמצא בקשיים לאחר שדחק החוצה את המנכ"ל, ז'אן-מרי מסייה, וספג ירידה תלולה במניותיו.

בין האלבומים, נמצאים כאלה של רינגו סטאר, בי.בי. קינג, ג'ו קוקר וסטיבי וונדר. "זה סוג הדברים שיש בעיה למצוא להם שטח מדפים בימים אלה. אלה דברים שמגיע להם קהל רחב יותר", אמר נשיא חטיבת eLabs של יוניברסל מיוזיק, לארי קנסוויל. החברה מחזיקה בזכויות על אלבומים רבים, שחלקם עדיין יכול להימכר, אולם המוזיקה החדשה תופסת את מקומם בחנויות, מה שהופך את האינטרנט לחלון ראווה מוצלח למכירתם.

האלבומים של יוניברסל מיוזיק ישתלבו בשירות הקיים של אי-מיוזיק, שמציע גישה לכ-200 אלף שירים בפורמט MP3 תמורת בין 10 ל-15 דולרים לחודש. לפי ויוונדי, יש לשירות כ-50 אלף מנויים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by