ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
כרטיס האשראי של מיקרוסופט 
 
 זיהוי משלמים. כרטיס אשראי של פספורט (אילוסטרציה)   
 
מערכת חיים ברשת

שירות פספורט של החברה ישמש לזיהוי משלמים בכרטיסי אשראי באינטרנט. הדבר יחזק את אמינות זהות משתמשי השירות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שירות פספורט (Passport) של חברת מיקרוסופט ישמש לזיהוי משתמשי כרטיסי אשראי באינטרנט. החברה חתמה על הסכם עם חברת ארקוט סיסטמז (Arcot Systems), המספקת תוכנות תשלומים מקוונים לסוחרים ולבנקים שמנפיקים כרטיסי אשראי של ויזה ומאסטר-קארד. על כך דיווחו חדשות CNET.

שירות פספורט מאחסן פרטים על המשתמש ומאפשר לו להיכנס לאתרים רבים, שדורשים הזנת שם וסיסמה, בלי שיצטרך להזין פרטים אלה בכל אתר מחדש. במקור שימש השירות להתחברות לאתרי MSN, אולם הורחב על מנת לשמש כיישום הזיהוי המרכזי של יוזמת דוט-נט של מיקרוסופט. לפי חברת המחקר גרטנר, יש לשירות 14 מיליון מנויים רשומים, אולם רק 14 אחוז מהם בחרו לשמור בפספורט את מספר כרטיס האשראי שלהם.

במסגרת ההסכם בין החברות, יוכלו בנקים ואתרי מסחר אלקטרוני לוודא את זהותו של המשתמש באמצעות הקלדת שם וסיסמת הפספורט שלו. הדבר יסייע גם לאמינות של פספורט, משום שחברות האשראי תעמודנה מאחורי אמינות הפרטים, שמספק משתמש פספורט עם כרטיס אשראי.

פספורט סבלה בעבר מבעיות רבות, ביניהן נפילות שרתים ארוכות ופירצת אבטחה, שאפשרה לחשוף את המידע בארנק האלקטרוני של השירות. חברת המחקר גיגה אמרה בשנה שעברה, כי אמינות ואבטחת השירות לא צפויים להשתפר בשנתיים הקרובות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by