ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הזבל יעבור מהדואר לאימייל 
 
 זבל נטול-נייר. ePostboxen   
 
מערכת חיים ברשת

שירות ePostboxen יעביר את דואר הזבל לפורמט הדיגיטלי - אימייל זבל. היתרון: תיבת דואר נקיה, חיסכון בנייר והורדת עלות המשלוח

 
 
 
 
 
 
 
 
 
תופעת דואר הזבל אינה ייחודית לעידן האלקטרוני: רבים מכירים אותה מתיבת הדואר האמיתית שלהם, שמוצפת עיתונים, עלונים ופרסומות לרוב. ePostboxen, שירות של הדואר השבדי, מציע להמיר את הפסולת הזאת בגירסתה האלקטרונית - אימייל-זבל (ספאם).

השירות, שהושק בדצמבר, יוצא מנקודת הנחה שדואר זבל הוא בלתי נמנע, ומציע למנוע את העומס בתיבה האמיתית, כמו גם את בזבוז הנייר, על ידי שליחה לתיבת אימייל. השירות מאפשר גם משלוח חשבונות ותשלומם באינטרנט.

כל נמען שירצה בכך, יקבל תיבת אימייל חינם, אליה יוכל לגשת מכל מחשב המחובר לאינטרנט. השולחים יעבירו את המכתבים לרשות הדואר, וזו תפיץ אותם לאימייל. מכתב שיגיע לכתובת אימייל לא קיימת, יישלח על נייר בדואר הרגיל.

"החזון שלנו הוא, ששטיח הכניסה או תיבת הדואר לא יהיו עמוסים בדבר מלבד מכתב אהבה מקרי או הזמנה למסיבה", אמרה לסוכנות AP דוברת Posten, הדואר השבדי הלאומי, מרגרטה צ'אוורה. לשולחי הפרסומות, היתרון נמצא במחיר: שני קרונור (כ-19 סנט אמריקאיים) לאימייל, 25 אחוז פחות ממחיר משלוח דואר רגיל.

עד כה, נרשמו רק 50 חברות לשירות, ורק עשר החלו במשלוח מכתבים דרכו. צ'אוורה סירבה לומר כמה אנשים נרשמו לשירות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by