ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
נגן, בוי! 
 
 מוזיקה לגיימרים. גיימבוי עם ה-SongPro Personal Music Device   
 
מערכת חיים ברשת

בעזרת מכשיר חדש יהפוך הגיימבוי בקרוב לנגן MP3 משוכלל. הצד האפל של ההמצאה - פרסומות רצות על גבי המסך, אשר יממנו את הפצתה החינמית של המוזיקה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
משחקים בגיימבוי? בקרוב תוכלו לשמוע בו מוזיקה. חברת סונג-פרו (SongPro) הקליפורנית מפתחת את SongPro Personal Music Device, מכשיר להשמעת קבצי מוזיקה על גבי דגמי Gameboy Color ו-Gameboy Advance. המכשיר יושק בסתיו הקרוב, במחיר של 99 דולר.

המכשיר יתחבר לגיימבוי, ויאפשר לו להשמיע קבצי MP3 ו-Windows Media Audio, כמו גם פורמט ייחודי בשם SPA (קיצור של SongPro Audio), שמציג גם תמונות וטקסטים (למשל, מילות השירים ועטיפת האלבום), על גבי מסך הגיימבוי. המשתמשים יוכלו להוריד שירים ממחשביהם (PC ומק) ומהאינטרנט דרך חיבור USB במכשיר, או לכרטיסי זיכרון מסוג MMC או SD, שהמכשיר יודע לקרוא. המכשיר יכיל גם כניסה לאוזניות ולחיבור למערכת בידור ביתית.

פורמט ה-SPA ישמש להצגת פרסומות, שיממנו הפצה של חלק מהמוזיקה בחינם, אמר מנכ"ל החברה, ג'ון ריצ'מונד, לשעבר מנכ"ל News Digital Media, הזרוע הדיגיטלית של ענקית המדיה ניוז קורפ. "ודאי שחברות התקליטים, האומנים והמנהלים שלהם הגיבו מאוד בחיוב לכך", אמר ריצ'רדסון, וציין שמוזיקה של חמש חברות התקליטים הגדולות תהיה זמינה למשתמשי המכשיר כבר ביום ההשקה.

סונג-פרו דיווחה שיצרנית הגיימבוי, חברת נינטנדו, תומכת בפיתוח המכשיר. המכשיר ימוצב בתחילה כנגן מוזיקה, אולם בהמשך עשוי להתפתח לכיוונים נוספים של מדיה דיגיטלית. בנוסף, מתכננת החברה התפשטות למכשירים ניידים נוספים, כמו מחשבי כף יד וסלולריים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by