ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מה קיילי רוצה באמת? 
 
 מישהו מנחש מה הדרישה שלה?   
 
עמיחי יעקבי

הדבר הכי קרוב למופע רוק שנוכל לקבל, הוא אתר שמפרסם את כל הבקשות המחורפנות של הכוכבים הגדולים מאחורי הקלעים. מהאבנים המתגלגלות ועד ג'ניפר לופז, מתחתונים ועד שולחן ביליארד. במציאות הקיימת, המצב גם לא הולך להשתנות בקרוב. וממש כמו בסייברסקס - התחליף הווירטואלי מאוד רחוק מהדבר האמיתי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הטלפון הסודי של בריטני. 5000 דולר. יש קונים?
 הטלפון הסודי של בריטני. 5000 דולר. יש קונים?   
הקיץ מסתובבים בעולם כמה מופעי רוק ממש מצויינים, וברור שאף אחד מהם בכלל לא חולם לעצור אצלנו בישראל. עם רמת המתח והסיכון כאן, עם מצב הרוח הלאומי שיכול בשניות להיסחף אל מעמקי הייאוש, ועם התדמית הגרועה שלנו עכשיו בעולם, רק מפיק מתאבד יהיה מוכן ללכת ראש בראש מול המחבלים המתאבדים ולייבא לארץ הפקות יוקרה בינלאומיות.

אנחנו לא נקבל את המופעים המדהימים של קיילי מינו, בריטני ספירס, האבנים המתגלגלות, מובי, אואזיס, אלאניס מוריסט, בילי ג'ואל ואלטון ג'ון, טראוויס, הרד הוט צ'ילי פפרז, דיוויד בואי, אמינם, ג'ורג' מייקל, לני קרביץ, שר, מרי ג'יי בלייג', סנטנה, רדיוהד ואחרים, שמדלגים ממש עכשיו ממדינה למדינה מסביב לכדור הארץ.

ככה שכל מה שנשאר לנו לעשות בזמן הקרוב, זה כרגיל לחפש ניחומים באינטרנט. יו2, רובי וויליאמס, סטינג, מדונה, אלטון ג'ון וקיילי מינו היו בין הכוכבים שכבר הזמינו את הגולשים לשידור רשת של מופעי הענק שלהם, אבל ממש כמו בסייברסקס, התחליף הוירטואלי אפילו לא מתקרב לדבר האמיתי.

אמנם הטכנולוגיה מתקדמת ממופע למופע, השרתים יציבים ומהירים יותר, והפס הרחב מאפשר לראות שידור וידאו רצוף, ולא תמונות תקועות ומרוחות, אבל עם כל הרצון הטוב, קשה לחוות את אלפי הוואטים ומאות הדציבלים מהמסך הפצפון של נגן המדיה והסאונד הביתי שהמחשב מציע.
 

לרחרח ולפשפש

תחתונים וגבבי צמר. שלא יתקרר בלילה
 תחתונים וגבבי צמר. שלא יתקרר בלילה   
אבל אף אחד, חוץ מביל גייטס ואולי גם סטינג, לא מאמין באמת שהאינטרנט תצליח להחליף את החוויה של צפייה מקרוב במופעי רוק גדולים. להיפך - הרשת היא המקום הטבעי של הפרטים הקטנים והחוויות האינטימיות, כך שאם נגזר שלא נראה השנה את מופעי האיצטדיונים הענקיים, נוכל באינטרנט לפחות לרחרח בחדרי ההלבשה ולפשפש באחורי הקלעים של הכוכבים.

אנשי האתר The Smoking Gun הצליחו בתוך כמה שנים להניח את ידם על החוזים שמפרטים את הדרישות המשונות של האמנים הגדולים לפני ההופעות. הם אספו, ריכזו ופירסמו יותר מ130- חוזים של כמעט כל המופעים הנחשבים, החל מהאבנים המתגלגלות ואריק קלפטון ועד ג'ניפר לופז ומובי.

עולמם ההזוי של האנשים שכולנו מעריצים נחשף דרך הבקשות המחורפנות שהם מפרטים, סעיף אחרי סעיף. קחו לדוגמא את פאף דאדי – "לפני ההגשה יש לבדוק ולוודא שאין שיערות באוכל או בקרח, ועל כל אנשי הקייטרינג להשתמש בסיכות ראש" נשמע הרבה יותר מתאים לחרדות של מייקל ג'קסון מאשר לפאפי, האקדוחן הקשוח.

בריטני ספירס דורשת טלפון בעל מספר חסוי בחדר ההלבשה שלה ומדגישה ש"פרסום המספר יעלה למפיקים בקנס של 5000 דולר". כך שלאורך כל המופע הם וודאי מזיעים מאימה, פן חלילה הטלפון של הכוכבת יצלצל, אפילו בגלל טעות בחיוג של מישהו. לך תתווכח אחר כך עם עורכי הדין של בריטני (מצד שני - אם הם ימצאו מעריץ אדוק שמוכן לקנות את המספר ב-6000 דולר, אולי יש כאן אפילו הזדמנות להרוויח כמה לירות).
 
 
מובי המופנם מבקש מאנשי ההפקה שיכינו לו עשרה זוגות של תחתוני בוקסר וגרבי כותנה בחדר ההלבשה. האבנים המתגלגלות דורשים שולחן סנוקר מאחורי הקלעים, ורשימת הפריטים שכריסטינה אגילרה תובעת להכין בחדר ההלבשה שלה ארוכה יותר מכל הטור הזה.

ובאמת מזל גדול שהאתר הזה קיים, לא רק כי החוזים האלה הם הדבר הכי קרוב למופע רוק שנקבל בחודשים הקרובים, ולא שלא ידענו קודם עד כמה מטורללים הכוכבים הגדולים שלנו. אבל רק למקרה שמישהו פתאום יחליט בכל זאת לקפוץ אלינו לביקור ספונטני, או שאולי השלום והשקט יגיעו בהפתעה בימים הקרובים, נדע עכשיו לפני הכל לרוץ מיד לקנות תחתונים למובי, שלא ייתקע בלי.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by