ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הפורום פסט מכה ברביעית 

הפורום פסט מכה ברביעית

 
 
הנהלת הפורומים

השבוע יתקיים הפורום פסט הרביעי בסדרת המסיבות של קהילת המוסיקה, שהוא גם הפורום פסט הראשון מבית פורום מוסיקה עברית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מתוך ההזמנה של הפורום פסט העברי
 מתוך ההזמנה של הפורום פסט העברי   
המוסיקה בוקעת בעוצמה מהסטריאו, ומלווה את תנועות הידיים על המקלדת. עוד חבר בפורום מוסיקה מוסיף הודעה. קניתי דיסק חדש, הייתי בהופעה מדהימה, הלהקה שלי סוף סוף זוכה להופיע בברבי. האם פה מסתיימת האינטראקציה בין חברי הפורומים, והכל מסתכם בכתיבה, איש איש ממחשבו הוא? לא ולא. קהילת המוסיקה בנענע חותרת תחת ההגדרה של הפורומים והופכת את מושג הקהילה לדינמי. אנחנו אוהבים מוסיקה, ואנחנו רוצים גם לחגוג את זה.

השבוע יתקיים הפורום פסט הרביעי בסדרת המסיבות של קהילת המוסיקה, שהוא גם הפורום פסט הראשון מבית פורום מוסיקה עברית. כמו כל מסיבה, גם המסיבה של פורום מוסיקה היא מקום להשתולל בו, לרקוד, לשמוח ולהעמיס את הגוף והנפש באנרגיות חיוביות ופועמות. שלא כמו כל מסיבה, פה נפגשים אוהבי המוסיקה המושבעים, האנשים שהמוסיקה היא בנפשם. המוסיקה אינה ברקע, היא לא התירוץ - המוסיקה היא העיקר, וכמובן - האנשים שאוהבים אותה.

הפורום פסט הראשון נולד בנימה מהוססת, אי שם באפריל 2001. האם נמצא מקום? האם יסתדר הארגון? האם יהיה מי שירצה לתקלט? הפסט מאורגן מתוך המרץ והנחישות של האנשים המרכיבים את הפורום, ללא גורמים מסחריים מתערבים, והבתוליות הארגונית הרתיעה. חיש מהר הסתדרו כל החלקים במקומם הטבעי והאנשים בפורום מצאו מקום, גייסו את הכלים הדרושים, קבעו את רשימות ההשמעה (סטים, בז'רגון), הפיקו הזמנות מהודרות והפסט יצא לדרך. ההצלחה היתה עצומה והולידה את הפסט הבא.

התברר שלא משנה המיקום, אנשים מגיעים מכל קצוות הארץ בשביל ליהנות מן החוויה המוסיקלית שהותאמה בדיוק בשבילם. התל אביבים ריקדו כל הדרך לפסט בחיפה, החיפאים והבאר-שבעים מיהרו לפסט בתל-אביב, ולפסט בפתח-תקוה התלכדו מצפון ודרום.
 

איך שיר נולד?

הקשר האמיץ בין פורומי המוסיקה השונים הוליד את הפורום פסט העברי הראשון. פורום מוסיקה עברית, אשר חוגג החודש שלוש שנים להיווסדו, מתהדר בקהילה איכותית ומעניינת אשר מוסיפה למסורת הפסטים את הדגש המיוחד שלה על מוסיקה עברית. כמו העיר תל אביב, בה יתקיים הפסט השבוע, מוסיקה עברית הוא פורום ללא הפסקה אשר התפתח להיות אחד המשפיעים בתחומו. הפורום מנוהל ביוזמה וביצירתיות וכבר יצאו ממנו פרוייקטים להעשרת העולם המוסיקלי של חבריו, אם בהפקת בוטלגים והוצאות מחדש של שירים, ואם בפרוייקט שיתוף שירים אשר אינם ניתנים יותר לרכישה בצורה מסחרית. הפעילות השוקקת של הפורום גם היא מצטרפת למסיבות של החיים האמיתיים. בשיתוף עם פורום כלי נגינה, אשר תרם רבות להשגת הציוד לערב וקשר עם הלהקות שתופענה, ופורום מוסיקה שהתווה את המסורת - עולה הערב הזה בסימן מוסיקה ישראלית.
 

ומה יהיה הפעם?

ביום חמישי, 4 ביולי 2002 החל מהשעה 21:00 תיפתח רשמית ההילולה של פורום מוסיקה עברית בנענע. הפסט יתקיים במועדון "הקומה השניה" באלנבי 67, תל אביב. הסטים ינוגנו על ידי חברי הפורום, ותתקיימנה הופעות של להקות פעילות אשר מוצאות כאן את ההזדמנות להיחשף בפני קהל. את הפרטים המדויקים אפשר לראות כאן, ואל תשכחו את ההזמנה המעוצבת. אם אתם אוהבים מוסיקה, אם אתם רוצים להיפגש עם אנשים באותו ראש כמוכם, אם אתם רוצים לרקוד ולהתהולל עד עלות השחר, אם בא לכם על מוסיקה נהדרת שלא תשמעו בשום מקום אחר - אל תחמיצו את הפסט הזה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by