ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אהבה באימייל והבגדים של שלמה שרף. אתרי השבוע 

אהבה באימייל והבגדים של שלמה שרף. אתרי השבוע

 
 
אחי רז

אתר שמחזיק את כל האקורדים לגיטרה, אתר רייקי עם קישורים לקהילות רייקי בעולם, אתר שמאפשר למצוא אהבות ישנות באימייל והאתר של ספיידרמן (כל מילה מיותרת)

 
 
 
 
 
 
 
 
 

ספיידרמן

1. רוח הר פיג'י
 1. רוח הר פיג'י   
לאחר שכבש את אמריקה בסערה, מגיע גיבור-העל הדביק לישראל, במטרה לכבוש את ליבם של הילדים עם פרוץ החופש הגדול. האתר הרשמי של הסרט, בכיכובם של טובי מגווייר וקירסטן דאנסט החמודים ובבימויו של סם ריימי, הזוכה להילה לא מוסברת בחוגים מסויימים, כולל כבר את כל מה שצריך כדי להפיל לכם את המחשב, ועוד כמה מאותן אטרקציות חצי מלהיבות, כמו היכרות אינטימית עם השחקנים והדמויות, הצצה אל מאחורי הקלעים ודומיהם. עדיין, צריך לבקר.
 

ידיים. עיתון רייקי

שמתי אותו על מניפה
 שמתי אותו על מניפה   
בעמוד הפתיחה של אתר הרבעון הישראלי לרייקי, נכתב: "פתגם יפני אומר: גל אחד, עשרת אלפים גלים. אור הרייקי שמתחיל במתרגל היחיד, מהדהד עד לרמת המדינה והיקום". חובבי הז'אנר וסקרנים שהפתגם היפני היפה קנה לו משכן בליבם, ימצאו מאמרים בנושא, טורים אישיים, לוחות אירועים, קישורים והפניות לקהילות הרייקי מרחבי הרשת.
 

אותיות

זכרון מאדו (שמה העתיק של טוקיו)
 זכרון מאדו (שמה העתיק של טוקיו)   
יש סיבה למסיבה: לאחר 15 שנה של פעילות אופליין, גם לעיתון הילדים והנוער "אותיות" (שכנראה מיועד לקהל שומר מסורת ומעלה) יש מהדורה מקוונת. גרסת ההרצה של האתר כוללת מדורים וכתבות מהמהדורה המודפסת, משאלים, פורומים ואפילו טפט מתחלף, יש לקוות, לשולחן העבודה.
 
 

אין תור

2. רוחו של הסתיו
 2. רוחו של הסתיו   
מאחורי השם היומרני "אין תור, פורטל הטפסים הישראלי", עומד רעיון פשוט ומועיל: לרכז את כל הטפסים שאזרחים שומרי חוק עשויים או עלולים להזדקק להם, ממגוון מוסדות שלטוניים, במקום אחד, כדי לעשות את החיים של כולם לקלים יותר. כרגע לא כל הלינקים פעילים, דוגמת אלה שאמורים להוביל לטפסים מהקונסוליה האמריקאית או משרד החינוך, למשל, אבל מי שיש לו עניינים עם בזק, משרד הפנים או מס הכנסה, דווקא יצא מרוצה.
 

קורד פיינדר

לבנה היא יותר מכל
 לבנה היא יותר מכל   
נגני גיטרה שמוצאים עצמם לפתע נבוכים אל מול אקורד איזוטרי, חייבים ביקור בלקסיקון הוויזואלי הזה, שמאפשר חיפוש קל ונוח של אקורדים, שאופן נגינתם מוצג מעל גבי איור צוואר גיטרה. מלבד גירסה לנגנים שמאליים, כולל האתר גם קישורים רלוונטיים ואפשרות למצוא את שם האקורד על פי מיקום האצבעות (יעני, הפוך).
 

פומה סוקר

הסלעים בהר
 הסלעים בהר   
אם גם אתם ראיתם באולפן (חחחח, גם כן אולפן) הגביע העולמי את שלמה שרף חנוט בחולצות פומה ספורטיביות צמודות, ונורא רציתם גם קמצוץ מן השיק הנכון על הגוף שלכם, זה המקום להתחיל בו. אתר יפהפה, שמציג את הקולקציה של חברת ההלבשה הספורטיבית המעולה, ובתור בונוס, לא כוללת אפילו תמונה אחת של שרף עצמו.
 

דודה

(באשו)
 (באשו)   
גירסה ישראלית לקונספט אמריקאי ותיק למדי ברשת: גולשים מאוהבים מזינים את כתובת המייל של מושא תשוקתם הסודי, וזה מקבל הודעה על כך שמישהו, אלמוני, חושק בו. אם אותו מושא תשוקה מציין בתורו את כתובת המייל של החושק, המערכת משדכת בין השניים, והכל נהיה טוב יותר. מה יש לכם להפסיד?
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by