ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
וירוס נימדה הופץ בתוכנת משחקי רשת 
 
 לא משחקים, שברו את הכלים. גיים-ספיי   
 
מערכת חיים ברשת

התוכנה שייכת לגיים-ספיי, המספקת תוכנה ושרתים למשחקי רשת פופולריים כמו Soldier of Fortune. מנכ"ל החברה: זה לא מגניב

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת גיים-ספיי (GameSpy) הודתה בשבוע שעבר, כי הפיצה בטעות את וירוס התולעת נימדה (Nimda) בקובץ ההתקנה של תוכנת המשחקים שלה. הווירוס חדר לשרתי ההורדה של החברה, בעת שזו ביצעה בהם עבודות תחזוקה. אלפי גולשים הורידו את הקובץ הנגוע.

גיים-ספיי הקליפורנית מספקת תשתית, כמו תוכנה ושרתים, למשחקי רשת פופולריים, ביניהם "Soldier of Fortune". הווירוס הדביק את שרתי ההורדה של החברה פעמיים בשבוע שעבר, למשך שעתיים ביום שלישי וחמש שעות בליל רביעי. "ביצענו עבודות תחזוקה ונרדמנו בשמירה", אמר מנכ"ל גיים-ספיי, מארק סורפס. "זה נרשם אצלנו כטעות רצינית, רצינית מאוד. אנחנו די מעוצבנים בקשר לזה. זה לא מגניב". לדבריו, זו הפעם הראשונה שדבר כזה קורה לחברה שלו.

הווירוס נכנס לקובץ ההתקנה של GameSpy Arcade 1.09, תוכנת המשחקים והחלפת הקבצים של גיים-ספיי. 3100 עותקים נגועים של הקובץ הופצו בין הגולשים, והחברה החלה במשלוח הודעות לכולם, והפנייתם להורדת תוכנות אנטיווירוס חינם. החברה מסרה, שלא קיבלה אף הודעה על מחשב שניזוק מהווירוס.

למרבה הפלא, גיים-ספיי היא לא הראשונה החודש להפיץ את הווירוס בטעות. באמצע החודש, הודתה חברת מיקרוסופט כי הפיצה את הווירוס בגירסה הקוריאנית של תוכנת Visual Studio .NET. הקובץ הנגוע הגיע מחברה שסייעה למיקרוסופט בפיתוח הגירסה הקוריאנית, ואשר נדבקה בו בעצמה. עם זאת, טענה מיקרוסופט כי הווירוס שכן בקובץ שלא אמור להיות מופעל, ועל כן הסיכון בו נמוך.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by