ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
לסביות מוצאות תורמי זרע באינטרנט 
 
 אין גבר. נגמר. מתוך ``גבר לא כלול.קום``   
 
מערכת חיים ברשת

"גבר לא כלול.קום" מאפשר ללסביות בבריטניה לבחור תורם זרע תוך שמירה על אנונימיות שני הצדדים. בהמשך ייפתחו סניפים נוספים ברחבי העולם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אתר בריטי חדש יסייע לזוגות לסביות בריטיות, שמעוניינות להביא ילד, למצוא תורם זרע אנונימי. האתר, ששמו mannotincluded.com ("גבר לא כלול.קום"), היה בפיתוח במשך חצי שנה, ויושק רשמית ב-8 ביולי.

mannotincluded.com מאפשר לתורמים להירשם, ולזוגות של לסביות לחפש תורם מתאים במאגר, לפי הגזע, צבע העיניים, הגובה והמשקל שלו. הזוגות משלמים 80 פאונד לרישום ראשוני, 25 פאונד ליצירת רשימה של שלושה תורמים פוטנציאליים, ו-400 פאונד ליצירת הקשר וקבלת הזרע.

השירות שומר על פרטיותם של הזוגות והתורמים, המזוהים על ידי מספר ייחודי, ומספק להם כתובת אימייל לתקשורת ביניהם. התורמים יתרמו את הזרע בצורה אנונימית במרפאות, וזה יישלח במהירות לבתיהן של הזוגות ל"הפריה ביתית". הוא צפוי לשים קץ לקשיים הכרוכים בשימוש בתורם מזוהה, כמו תביעת מזונות, או בהתמודדות עם מרפאות פוריות, המסרבות לעזור לזוגות בני אותו המין.

"במשך תקופה ארוכה האמנתי, כי לזוגות בני אותו המין יש הזכות הבסיסית לגדל ילדים", אמר מייסד האתר, ג'ון גונזלס. "הזכות הזו נמנעה בגלל ביורוקרטיה ודעות קדומות במשך תקופה ארוכה מדי. הגיע הזמן לתקן את העוול, כך שלזוגות לסביים תהיה האפשרות להביא ילדים לעולם, לסביבה אוהבת, אכפתית ושמחה".

הצעד התקבל בברכה על ידי הקבוצה לזכויות ההומוסקסואלים והלסביות הבריטית. "נראה כי זהו פתרון מאוד מעשי לבעיה קיימת. לסביות רבות רוצות לגדל ילדים, במיוחד אלו שנמצאות במערכות יחסים ארוכות", מסר דובר הקבוצה, דיוויד אליסון. "עד עכשיו, כל לסבית שרצתה ילדים הייתה צריכה להסתמך על חברים - גברים הומוסקסואלים - שיספקו להן את הזרע הנחוץ להפריה".

לינט בורואז, חברה ב-Family Education Trust, ארגון בלתי תלוי העוסק בנושאים משפחתיים, הביעה זעזוע מהרעיון: "זה דוחה! בחיי, אלו תינוקות שמיועדים מראש לסגנון חיים אלטרנטיבי. זהו רעיון מרושע ואנוכי. הם יודעים שהם דנים את הילד לקשיים פסיכולוגיים לכל החיים: העובדה שיש לו שתי אמהות, כשהם יודעים שזהו דבר בלתי אפשרי, ובלי אבא, וחברים שיהיה להם מה להגיד על המצב הלא נורמלי הזה". גונזלס, לעומתה, מאמין כי אין משמעות למין ההורים, כל עוד הילד גדל בסביבה אוהבת ואיכפתית.

גונזלס אמר שאם זוג הטרוסקסואלי יצור קשר עם האתר, הוא ישקול את פנייתם, אך הדגיש כי השירות מיועד ללסביות.

בהודעה של האתר לעיתונות נמסר, כי מתקיים מו"מ מתקדם עם מספר מרפאות בבריטניה, אשר יספקו את המתקנים הרפואיים לתורמים ולזוגות. בנוסף, ישנה כוונה להקים שותפויות במדינות נוספות, על מנת לספק את השירות ברחבי העולם.

משרד הבריאות הבריטי סירב להגיב בנוגע לשירות החדש.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by