ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
איך להיכנס למיטה עם מיקרוסופט ולצאת בחיים 
 
 לקוחת מיקרוסופט מרוצה מדגימה את שביעות רצונה   
 

מיקרוסופט מנסה עוד תרגיל מלוכלך על הגולשים. היא מפרסמת את כתובת ההוטמייל שלכם וכל אידיוט שמתחשק לו, יכול עכשיו לשלוח את הצעות הוויאגרה, הסקס, מזימות ההתעשרות וההרזיה עד התיבה הפרטית שלכם. אפשר לעצור את זה במספר צעדים פשוטים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
והפרחים לביל גייטס. בקרוב תצא מערכת הפעלה טובה יותר
 והפרחים לביל גייטס. בקרוב תצא מערכת הפעלה טובה יותר   
כשיד אחת של מיקרוסופט עושה משהו לטובתנו, אנחנו כבר מרגישים לבד את הכאפה האדירה שהולכת לרדת עלינו עם היד השנייה. אלו חוקי המשחק האכזרי – התפקיד של ביל גייטס וחבורתו הוא להחביא טוב טוב את הרעל בתוך הסוכריה, והמשימה שלנו היא להקפיד לבדוק מה אנחנו מכניסים לפה, לפני שאנחנו בולעים את הפתיונות שלהם.

יש בינינו יחסי חוסר אמון מוחלטים ומוצהרים. אף אחד לא מאמין לכלום שמיקרוסופט אומרת, והיא מצידה פועלת כאילו שנולדנו אתמול, או שהזיכרון שלנו נמחק ממש הרגע.

כשבמיקרוסופט אומרים מערכת הפעלה חדשה, חלקה, בטוחה ומהירה יותר – אנחנו כבר מבינים שנצטרך להחליף מחשב, להרחיב זיכרון, להגדיל את ההארד דיסק, להתקין הכל מחדש, ובסופו של דבר תוך חודשיים מקסימום נמצא את עצמנו מול המחשב החדש, בדיוק באותו מקום שאנחנו עכשיו – איטיים, מסורבלים, תקועים ומתוסכלים, מתפללים שכבר תצא מערכת הפעלה חדשה, חלקה, בטוחה, ומהירה יותר.
 
העולם אינו מספיק. סי.די אחד ומספר אחד
 העולם אינו מספיק. סי.די אחד ומספר אחד   
עם כל גירסה חדשה של Word, מעבד התמלילים המפלצתי שאיש על פני כדור הארץ לא צריך יותר משלושים אחוז של היכולות שלו (ורוב בני האדם יסתפקו בשימחה אפילו בשלושה אחוז), אנחנו הולכים לאיבוד מחדש. הגירסאות לא תואמות, ולפעמים בכלל לא מכירות אחת את השנייה. מה שאתמול עבד בסדר גמור, היום כבר עושה צרות, ומסמך שעד לפני חצי דקה היה נקי ומסודר, עכשיו נראה סהרורי, עקום, ולא ברור.

אחת לרבע שעה מתגלה פרצת אבטחה נוראית כמעט בכל מוצר של מיקרוסופט שתיבחרו. נגן המדיה מסוכן, המסנג'ר פגיע, מערכות ההפעלה, הרשתות, העידכונים והתקשורת – כולם נמסרו לנו בחגיגיות, בלי שאף אחד דאג לספר שמעכשיו המחשב שלנו הופך למסננת שרק מחכה להאקר נחוש, שיבדוק מה בדיוק אפשר לעשות עם הקבצים הפרטיים שאנחנו שומרים אצלנו.מכרו את האמא שלנו

ממש בימים האחרונים מיקרוסופט עשתה מתיחת פנים לשירות דואר הרשת שלה Hotmail. "יש לנו מראה חדש לגמרי, כך שיהיה לכם הרבה יותר נח וקל. תגלו שיותר פשוט לפתוח ולנהל את החשבון שלכם, ליצור קשר עם חברים, ולכתוב מכתבים חדשים", הם מתגאים בכניסה להוטמייל.

וכרגיל הם שוכחים לספר שבדרך גם מכרו את אמא שלנו בלי למצמץ בכלל. שמתם לב שבזמן האחרון כמות הספאם (דואר זבל) שמציפה את ההוטמייל שלכם הכפילה את עצמה? הנה הסיבה: בזמן מתיחת הפנים, מיקרוסופט הוסיפה שלוש משבצות סימון קטנות בחשבון ההוטמייל, שבהן אתם מרשים לה לחלק את הכתובת והפרטים שלכם לכל העולם.

כל אידיוט שמתחשק לו, יכול עכשיו לשלוח בלי מאמץ את הצעות הויאגרה, הסקס, מזימות ההתעשרות, ההרזיה ושאר בלבולי המח המציקים האלה, עד התיבה הפרטית שלכם.

זה שאתם לא בחרתם לסמן שם "X" קטן, באמת לא צריך לעצור את הצדיקים של מיקרוסופט מלעשות מצווה ולבחור את שלושת האופציות האלה בשבילכם. כאלה הם - רק עליכם ועל טובתכם הם חושבים. אל תהיו סתם קטנוניים.

אם אתם בכל זאת מתעקשים לעצור את שטף הספאם (למה בעצם?), ולחרב למיקרוסופט את השמחה (אין לכם לב?), הכנסו אל תוך חשבון ההוטמייל שלכם, הקליקו על Options ואז Personal Profile, רדו לתחתית העמוד ושם תמצאו את שלושת האיקסים הקטנים שלנו משקשקים מפחד, ובצדק. מחקו אותם וצאו. זה הכל.

מיקרוסופט, כמובן, לא תיתן לניצחון הקטן הזה של הגולשים לקלקל לה את המצברוח, ובטח ממש ברגעים אלה נרקמות תוכניות שטניות בהרבה במטה החברה ברדמונד. קרוב לוודאי שבפעם הבאה שנעדכן את החלונות שלנו, נסכים ונאשר (מבלי שחלילה ישאלו אותנו) שענקית התוכנה תאסוף עלינו כל מידע אפשרי ותמכור אותו למי שמתחשק לה. למה לא בעצם? בכיף.
 
 
אנחנו מצידנו נמשיך להשתדל ולגמול למיקרוסופט – נעביר מאחד לשני מערכות הפעלה גנובות ופרוצות, תוכנות צרובות ועותקים משותפים עם אותו מספר סידורי שמשמש שוב ושוב את כל העולם ואחותו. כי זה בעצם מה שכל כך יפה ביחסים שלנו ושלהם. כמה שמיקרוסופט מנסה לתחמן, להכשיל, להסתיר ולדפוק אותנו – ככה אנחנו לומדים להסתדר, להשיב מלחמה, להיכנס איתה למיטה, ולפחות עד ההתקנה הבאה, אפילו להישאר בחיים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by