ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אקסבוקס + וידאו דיגיטלי = רווח כספי? 
 
 ילדים, לא לשחק בטלוויזיה. אקסבוקס ואולטימט טי.וי   
 
מערכת חיים ברשת

מיקרוסופט עובדת על שילוב מקליט וידאו דיגיטלי בקונסולת המשחקים Xbox. עשויה להשיקו בשנה הבאה במחיר של 500 דולר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת מיקרוסופט פועלת מזה כתשעה חודשים על שילוב אולטימט טי.וי (Ultimate TV), שירות הקלטת וידאו דיגיטלית (DVR), בקונסולת המשחקים אקסבוקס (Xbox). החברה עשויה להשיק את הקונסולה המשודרגת בשנה הבאה, במחיר של 500 דולר, יותר מפי שניים ממחיר הקונסולה היום. כך פרסם אתמול (ב') דין טקהאשי, באתר מגזין הטכנולוגיה רד הרינג.

טקהאשי פרסם לאחרונה ספר בשם "לפתוח את האקסבוקס", בו סיפר על המעבר האסטרטגי של מיקרוסופט מהתבססות על תוכנות למחשבים אישיים, לשוק הבידור הדיגיטלי. כתבתו ברד הרינג מתמקדת בהפסדים הכספיים, שגורמת הקונסולה לחברה.

לדבריו, הוספת DVR לאקסבוקס תייקר את הקונסולה, משום שתצריך רכיבים כמו טיונרים של טלוויזיה, שבבי זיכרון נוספים וכונן קשיח גדול יותר. בנוסף, תצטרך מיקרוסופט ליצור בקונסולה איזון בין דרישות החומרה והתוכנה של המשחקים והווידאו.

בסוף ינואר, אישרה מיקרוסופט שבמסגרת תוכנית רה-ארגון, יפוטרו כשליש מ-500 עובדי קבוצת אולטימט טי.וי, וחלק מהנותרים יועברו לחטיבת אקסבוקס. אנליסט חברת יאנקי גרופ, אדיטיה קישור, אמר כבר אז שהמעבר עשוי להעיד, שמיקרוסופט מעוניינת להוסיף לאקסבוקס אפשרות להקלטת וידאו דיגיטלית. "עד כה, קשה היה למכור את ה-DVR כמוצר עצמאי, אולם שילובו עם ה-xobX הפופולרית עשוי לשנות זאת", אמר קישור לחדשות זי.די.נט.

"אנחנו מתקדמים במלוא הקיטור עם אקסבוקס במצבה הנוכחי ונשארים ממוקדים מאוד במשחקים", אמר בתגובה לידיעה דובר מיקרוסופט, דיוויד האפורד. "כמובן שיש לנו מהנדסים שבוחנים עשרות אפשרויות לעתיד של הקונסולה".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by