ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
לוחמי דואר הזבל מצדיעים לספאם נט 
 
 כולם בשביל אחד, אחד בשביל כולם. מכסחי דואר הזבל   
 
מערכת חיים ברשת

שלב חדש במלחמה בדואר הזבל ברשת. הכרזה על הודעת דואר כזבל ע"י חבר בקהילת ספאם נט, תחסום את ההודעה אוטומטית עבור שאר חברי הקהילה. קהילת לוחמי הספאם משתדרגת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ספאם נט הוא add-in מבית קלאודמרק שחוסם דואר זבל (spam) בעת השימוש בתוכנת הדואר אאוטלוק, בצורה שקופה למשתמש. לתורך כך, משתמשת קלאודמרק בטכנולוגיית רשת תקשורת עמית לעמית (P2P). התוכנה תומכת באאוטלוק 2000 ו-XP, ובעתיד מתכננת קלאודמרק להוציא גרסה שתתמוך באאוטלוק אקספרס.

התוכנה מופעלת ברגע ביצוע הפעולה (השגרתית) של חסימת דואר זבל, בעזרת כפתור ה-"Block" שמתווסף לתוכנת הדואר לאחר שהוריד את ה-add-in. הלחיצה משגרת את פרטי ההודעה הנחסמת למסד הנתונים של קלאודמרק. לאחר מכן, בהתבסס על מה שמכנה החברה "מערכת להערכת אמיתות" (truth evaluation system), קובעים שרתי קלאודמרק אם להחשיב את ההודעה הנחסמת כזבל. אם אכן תיחשב לכאת, תיחסם ההודעה אוטומטית למשלוח עבור שאר קהילת משתמשי ספאם נט, בעזרת "חותמת נסתרת" המותאמת לה באמצעות מערכת קלאודמארק.

מעבר לשימוש בתוכנה, מקדמת כאן קלאודמרק רעיון חברתי. בצמוד להורדת ה-add-in וכאחד מיישומי התוכנה, מצויינת העובדה שמוריד התוכנה מצטרף לקהילה הנאבקת בדואר הזבל ברשת.

ספאם נט ניתנת להורדה חופשית. בחודשיים הקרובים, מתכננת קלאודמרק להוציא גרסה בתשלום, שתכלול יישומים נוספים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by