ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מה המצב? 

מה המצב?

 
 
יוני  שדמי

הכל פתוח, עוד לא מאוחר, מצב הרוח, עד כמה שזה קשה להאמין היום, ישתנה מחר. שתי תוכנות שימושיות, ואחת שעושה שמייח

 
 
 
 
 
 
 
 
 

מצב הרוח

מעגלי דיכאון חוזרים ונשנים
 מעגלי דיכאון חוזרים ונשנים   
mood היא תוכנה קטנה, מוזרה, מסקרנת מאוד. בבסיסה היא לא יותר מגרסה משוכללת של יומן, קלנדר מסובך וסוריאליסטי במקצת, שמתאר את מצב הרוח של המשתמש. הרעיון הוא שמעקב ותיעוד קפדני, פדנטי כמעט, של כל תנודה במצב הרוח יחשוף אמת עתיקה: מצב רוח איננו קשור כלל וכלל למציאות האובייקטיבית. הוא פשוט עניין של מעגלים.

הטענה הבסיסית של רבקה וויטהבר, יוצרת התוכנה, מעין מכשפת הילינג מטושטשת עם דיפלומה עלומה, היא שמצב הרוח שלנו נע במעגלים אינסופיים של עליות וירידות, בלי שום קשר, או עם מעט מאוד קשר, לעובדה שפלוטו כלבנו האהוב מת או שהרמנו חמש מאות שקל בכרטיס גירוד של חיש-גד. שווה ניסוי, ולו רק בשביל הגרף משובב הנפש "סטטוס דיכאון נוכחי".

להורדה מיידית
גודל - 780 קילובייט
דרישות מערכת - ``חלונות`` 95\98
 
רטוב אבל נעים. לגלוש עם איסיקיו
 רטוב אבל נעים. לגלוש עם איסיקיו   
הם מאוד רוצים להיות ICQ הבא, החבר`ה של גואי. ישבו, פיתחו תוכנה קטנה, קומונקטיבית, פשוטה-לכאורה, ומי יודע, חשבו, אולי נמצא לנו איזה ביזנסמן שישלשל כמה מאות מיליוני דולרים. הרעיון שלהם, שפומפם בנדיבות בתקשורת, הוא "קהילה ניידת", צ`ט בין כל הגולשים באתר מסוים, כשכל מבקרי האתר שברשותם "גואי" יכולים לשוחח ביניהם.

בינתיים הקונספט של "גואי" קצת מקרטע, ואין מה לדבר על שיחזור ההצלחה ההיסטרית של ,ICQ שמשיבה אש מקלעים עזה בצורת איסיקיו .surf באופן בסיסי, מדובר בשיחזור מדויק של "גואי" ושאר מתחרותיה: צ`ט בין הגולשים באתר. המוצר עדיין בשלבי בדיקה ראשוניים ומלאי באגים, וגם המקור עצמו אף פעם לא ניצנץ במיוחד, אבל בכל זאת, שווה למי שרוצה להנות מאיסיקיו הבא לפני כולם.

להורדה מיידית
האתר הרשמי
גודל - 1.2 מגהבייט
דרישות מערכת - איסיקיו, חלונות 95\98
 

Paint shop pro

ידידותית לסביבה. ``מורפינג`` בפיינט שופ פרו
 ידידותית לסביבה. ``מורפינג`` בפיינט שופ פרו   
לא היה כמו, לא יהיה כמו, ואין כמו פיינט-שופ. קלאסה במיטבה. התוכנה הזו, שמי שלא מכיר צריך להוריד מייד ומי שמכיר צריך גם כן להוריד מייד (כי הגרסה החדשה יותר שווה בריבוע מהקודמות, וגם אם כבר יש לכם אותה צריך שתיים, שיהיה).

מדובר בתוכנה הגרפית האולטימטיבית: לא כבדה כמו פוטושופ, אך גם לא פשטנית כמו הצייר של "חלונות". לא שמנה ועתירת מגה-בייטים, אבל לא אנורקטית וחסר אופציות. דחוסת פיצ`רים, כלים, מברשות ופילטרים, אך פשוטה עד גיחוך לשימוש. זריזה, יעילה, ידידותי לסביבה. לו כולן היו כמוה.
 
 
להורדה מיידית
האתר הרשמי
גודל - 5.3 מגהבייט
דרישות מערכת - חלונות 95\98
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by