ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
Burst.com מאשימה את מיקרוסופט בגניבת טכנולוגיה 
 
 
מערכת חיים ברשת

יישום וידאו חדש של מיקרוסופט משתמש בטכנולוגיה זהה לזו של ברסט. בעבר התקיים מו"מ עסקי בין השתיים, ללא הצלחה. עוד בתביעה, האשמות על עבירות הגבלים עסקיים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת מיקרוסופט מואשמת בגניבת טכנולוגית זרימת וידאו מוגנת-פטנט, ובכוונה להשתמש בה בגירסה הבאה של Windows Media Player. הדברים נכתבו בתביעה שהגישה נגדה שלשום (ג') בעלת הפטנט, חברת Burst.com. עוד נטען בתביעה, כי מיקרוסופט השפיעה על שותפיה ולקוחותיה להסיר את תמיכתם הטכנית במוצרי ברסט, וכן, גרמה לחוסר התאמה בין תוכנותיה למוצרי ברסט. האשמות אלה מהוות הפרה בוטה של חוקי ההגבלים העסקיים.

הטכנולוגיה מאפשרת להציג קבצי וידאו ללא העיכובים הרגילים שמלווים את טעינת הקובץ. ברסט טוענת, שנתנה למיקרוסופט גישה לטכנולוגיה האמורה במהלך משא ומתן, במסגרתו ניסתה מיקרוסופט לרכוש רישיון לשימוש בטכנולוגיה. לאחר כישלון המשא ומתן, אומרת ברסט, נטלה מיקרוסופט את הטכנולוגיה והשתמשה בה ללא רשות בקורונה, יישום הווידאו החדש שלה, שהוצג בסוף השנה שעברה.

לעומתם, טוען אנליסט מחברת ריימונד ג'יימס ושות', שיהיה קשה מאוד מבחינה טכנית להוכיח שמיקרוסופט גנבה את הטכנולוגיה מברסט.

מיקרוסופט סירבה להגיב על ההאשמות הספציפיות, בטענה שטרם הספיקה לבחון את כתב התביעה. עם זאת, מסר דובר החברה, ג'ון מרצ'יסון, שמיקרוסופט משפרת ומחדשת את טכנולוגיית המדיה שלה כבר קרוב לעשור, ושטכנולוגיית קורונה היא דוגמה נוספת למאמצי החברה לתת ללקוחותיה זרימת מידע טובה יותר.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by