ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
כיף לגדול באינטרנט 
 
 
אחי רז

לכבוד החופש הגדול והחמסינים המטורפים שבדרך, אנחנו מביאים לכם את חמשת האתרים העבריים הטובים והעשירים ביותר לילדים, כדי שאף אחד לא יצטרך לצאת החוצה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
למרות שכמעט כל אחד היה פעם ילד, הרי שכל ניסיון לטעון כי הדבר מכשיר אותנו להבין את מהותו של כל דור זאטוטים חדש, נידון לכישלון מר. לכן גם קשה לדעת אם הם באמת אוהבים את האינטרנט הזה, שכולם מסביב מנסים למלא בשבילם בתכנים חינוכיים ומעשירים, או שמא מדובר רק בהצגה מחוכמת, שנועדה לקנות זמן חיוני שיאפשר להם להשתלט על העולם ולהפוך את כל המבוגרים לאנשי מערות. אך מכיוון שאיננו חשדנים מטבענו, אין לנו אלא להניח שמשהו באינטרנט באמת שייך לצעירים ביותר - חלקות גן עדן קטנות של שעשועים חינוכיים, צבע ודמיון - והנה הם, הטובים והמעניינים ביותר לפנינו, ועוד בעברית.

אלפי - אתר למידות קטנות

מאחורי משחק המילים הקטן והמעניין מסתתר לונה-פארק חינוכי של משחקים להעשרת הדמיון, שיפור המוטוריקה, המוסיקליות וסתם בשביל הכיף. מלבד הנושאים הקבועים, מטופלים גם נושאים מתחלפים בתחומים שמעניינים את התכשיטים הקטנים, כמו דינוזאורים, עולם החי והצומח, וכדומה. אלפי הוא חלק מרשת אתרים בינלאומית הנושאת אותו שם, מהשמבטיח איכות ואמינות, וחלקים ממנו דורשים הרשמה בתשלום.

סיפורי סבא עמיצור

ארכיון הסיפורים של סבא עמיצור (מהתקופה ההיא כשעוד היה אבא...) הוא אתר פרטי מקסים ביותר, הכולל מאגר סיפורים קצרים המחולקים לפי קבוצות גיל - בני השנתיים, בני ארבע, ובני שמונה ומעלה. הסיפורים מלווים באיורים חמודים, והם כולם נכתבו באמת לפני הרבה שנים, על גבי דפים אמיתיים וסופרו לילדים אמיתיים.
 
 
גלים - ללמוד בכיף

גלים הוא אתר התוכנית מבית משרד החינוך, המיועד לילדים בגילאי ביה"ס היסודי. האתר מלא בחומרים לימודיים במגוון עצום של נושאים, החל מאנגלית ומתמטיקה, דרך אמנות ותרבות, ארצות ועמים, וכלה בספרות, מדע וטבע. מדי מספר חודשים נוספים למאגר נושאים נוספים, לעיתים בנושאי אקטואליה - כמו חרדה מפיגועים או המונדיאל - והוא אחד האתרים הטובים ביותר שאפשר למצוא בעברית.
 
 
Safta - הפורטל של מעריב לנוער

פחות ופחות ילדים ובני נוער גדלים היום על "מעריב לנוער", אבל מצד שני, אפשר למצוא עכשיו תכנים רבים מהעיתון הוותיק גם ברשת. האטרקציה המרכזית היא הקומיקס הישן והאהוב של אורי פינק, 'זבנג', ולצידו הדברים הרגילים שמאכלסים את דפי המגזין: אהבה, בידור, מוסיקה, כוכבים והומור.
 
 
 
גן ילדים - לגננות וילדים

למרות שזהו פורטל המיועד קודם כל להורים של ילדי-גן, הרי שאפשר למצוא בו מגוון גדול פעילויות, רעיונות למשחקים והפעלות, כתבות ומאמרים, המלצות על ספרים, אינדקס של גני-ילדים והמלצות לבחירת מוסד חינוכי מתאים. המדור הנחמד ביותר באתר הוא "הגננת מספרת", שמביא המלצות ופעילויות מגנים שונים, שתרמו מנסיונם לטובת האחרים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by