ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
והזוכים בתחרות הפרסום האינטראקטיבי הם... 
 
 איי! - זה אינטראקטיב. קקטוס הזהב וסמלו, קישקשתא   
 
עידו קינן

אמש (ב') התקיימה תחרות הפרסום קקטוס אינטראקטיב, לראשונה במסגרת תחרות הפרסום השנתית קקטוס הזהב

 
 
 
 
 
 
 
 
 
"מה זה קקטוס אינטראקטיב? הבאת קקטוס צהוב למשרד, נגעת בו, נתקע לך קוץ וצעקת 'איי!' - זה אינטראקטיב". כך הציג המנחה, גיא פינס, את תחרות "קקטוס אינטראקטיב", שהתקיימה אמש (שני) לראשונה במסגרת תחרות הפרסום השנתית קקטוס הזהב. התחרות נערכת על ידי איגוד המפרסמים בישראל והאיגוד הישראלי לפרסום.

משרד Y&R אינטראקטיב זכה בתואר משרד האינטראקטיב של השנה. בפרס קמפיין האינטרנט של השנה זכה "אולדייז חוטיני" של משרד הפרסום גלר נסיס.

בבאנר השנה זכה "דפי זהב - מדליות וגביעים" של משרד Y&R אינטראקטיב. בפרס ה-rich media (מדיה עשירה, כלומר באנרים קופצים, רוקדים וכד') זכה "דוד לובינסקי - פז'ו 206" של משרד יורואינטר.

בפרס האימייל זכה "מאנטיס פורים", קמפיין עצמי של מאנטיס. "הפרס לנציגי מאנטיס יישלח באימייל", הכריז פינס, כשהסתבר שהזוכים המאושרים לא הגיעו לקבל את הפרס. בפרס אתר האינטרנט זכה "אולווייז חוטיני - העיצוב המשולש" של משרד Arc Interactive.

האינטרנט כיכב גם בתחרות ה"רגילה", קקטוס הזהב, בקטגורית "מדיה מודפסת, מדיה אלקטרונית ואינטרנט". הקמפיין הזוכה בקטגוריה זו היה Yes של קשר בראל, במקום השני "בזק WOW - הרכבת" של משרד יהושע TBWA, ובמקום השלישי "נטוויז'ן - נטאקשן" של מק'אן קשר בראל.


אתר נענע נמצא בבעלות חברת נטוויז'ן
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by