ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
השן הכחולה נותנת ביס ב - WiFi 
 
 
מערכת חיים ברשת

אחרי שש שנים של תזוזה איטית מתחילה טכנולוגיית בלו טות' לזוז קדימה. הציגה מחשב כף יד אלחוטי בתערוכת המסחר השנתית באמסטרדם. הטכנולוגיה נחשבת לבטוחה יותר מהמתחרה WiFi. מעכשיו אפשר לצאת עם שולחן העבודה להפסקת סיגריה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מוצרים בתחום תקשורת אלחוטית בטכנולוגיות בלו טות' (Bluetooth) ו- Wireless LAN (או WiFi) הוצגו השבוע בתערוכת המסחר השנתית באמסטרדם. הצגת מוצרים בטכנולוגיית בלו טות' הנחשבת למאובטחת יותר מ-WiFi, המתחרה העיקרית, מצביעה על חדירה בלתי נמנעת של בלו טות' לטריטוריה של Wifi - המובילה העיקרית בשוק התקשורת האלחוטית למכשירים אלקטרוניים.

בתערוכה הוצג מחשב כף יד שמבוסס על טכנולוגיית בלו טות'. חוץ מהעובדה שעכשיו יוכל הבנקאי לקחת את העבודה לשירותים, פיתוח מחשב כף היד מצביע על תחרות ישירה בטכנולוגיית WiFi, בה קיימים ליקויים בתחום אבטחת המידע - סיבה מספיק טובה לחברות אבטחה ובנקים לחפש אלטרנטיבה טובה יותר. האנליסטים, לעומת זאת, רואים בשתיים טכנולוגיות שמשלימות אחת את השנייה - WiFi, שעובדת בטכנולוגיית אינטרנט, מגיעה למהירות העברת נתונים גבוהה פי שש מבלו טות', אבל עסקים קטנים ובנקים יעדיפו חמישה עשר מטרים של מידע מאובטח שמציעה בלו טות'.

בלו טות' הינו שבב זעיר שקולט גלי רדיו מכל מכשיר עליו מותקן שבב זהה, ברדיוס של כחמישה עשר מטרים. השבב יעלה פחות מחמישה דולר - מחיר זול מספיק כדי לנסות להפוך את הבלו טות' לסטנדרט בתחום התקשורת האלחוטית של מוצרים אלקטרונים. קבוצות מחקר מעריכות שנמכרו כעשר מיליון יחידות בלו טות' בשנה החולפת, ומשערות שהמכירות יגדלו לכמיליארד יחידות עד ל-2006. זוהי תחזית אופטימית מאוד, יחסית לשמונה שנים ארוכות של פיתוח בלו טות' על ידי חברת אריקסון השוודית.
 

רוצים לדבר על זה?

היכנסו לפורום תרבות דיגיטלית, פורום פאלם פיילוט או לפורום אבטחת מידע בנענע.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by