ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
מטיילים בחג עם הקרן הקיימת 

מטיילים בחג עם הקרן הקיימת

 
 
צוות נענע

הקרן הקיימת לישראל מציעה מגוון של טיולים וסיורים לכל המשפחה בחול המועד, ובחינם. לכו על זה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לכל אורך חול המועד (בימים א`-ה` השבוע) מציעה הקרן הקיימת לישראל מגוון של טיולים וסיורים מודרכים לכל המשפחה ברחבי הארץ. הסיורים ייצאו מדי יום בשעה 10:30 בבוקר ו-14:00 אחר הצהריים, והם מודרכים בחינם על ידי מדריכי הקרן הקיימת. ככה שאם הילדים מטפסים על הקירות בחופש, ואתם רוצים לצאת קצת להתאוורר, זאת הזדמנות מצויינת. הנה פירוט הסיורים היומיים:
 
 
יערות בירייה ועין זיתים
הטיול ייצא מחניון מצודת בירייה שליד צפת, יעבור דרך יער הארזים, חורבת נבורייה וחניון עין-זיתים, ויסתיים במאגר דלתון.


פרויקט שיקום עמק החולה
הסיור ייצא מצומת מחניים על כביש ראש-פינה-קריית שמונה, ויעבור בפרוייקט שיקום החולה. משם ממשיכים למצודת ישע (נבי יושע), ולתצפית רמות נפתלי.

 
 
אתר שוני ופארק ז`בוטינסקי
הסיור יתחיל בביקור במוזיאון שוני, ויעבור בחפירות הארכיאולוגיות, במרכז השדה החינוכי של קרן קיימת לישראל בפארק ז`בוטינסקי, ובאתר ההנצחה והפיתוח של הפארק.
הכניסה למוזיאון ולאתר החפירות בתשלום.

פארק רבין ודרך בורמה
הסיור ייצא מרחבת החנייה של "אנדרטת פורצי הדרך" על כביש מספר 1 מול צומת שואבה, ויעבור באזור שיקום שריפת הענק של שער הגיא, במצפור שער הגיא ובדרך בורמה, ויסתיים במצפה הראל.
הסיור כולל מסלולי נסיעה בדרכי עפר.
 
 
מעיינות הסטף
הסיור ייצא מתחנת המידע של קק"ל שמעל המעיינות שליד מבשרת, ויעבור במעיינות סטף, ובפרוייקט הבוסתנוף של קק"ל, שם תערך גם על האזור. הסיור יימשך כשעה וחצי.

יש להצטייד בנעלי הליכה נוחות, כובע, פנס ושני ליטר מים לכל מטייל.


פארק בריטניה
הטיול ייצא מצומת האלה, על יד תחנת המידע בצומת (על כביש מס` 38). המסלול יעבור במגוון האתרים המעניינים של פארק-בריטניה - בחניונים, במצפורים בין תל-עזקה למצפור משואה, שטופחו לאחרונה על ידי קרן קיימת לישראל, ובמערות מסתור.

המסלול כולל קטעי הליכה של שעתיים-שלוש, ונסיעה ברכבים פרטיים. יש להצטייד בכובע, פנס, שני ליטר מים למטייל ונעלי הליכה נוחות.

יערות הגלבוע ועמק בית שאן
הטיול ייצא מצומת נורית, ויעבור דרך כתף שאול. משם לתצפית מרתקת מהר ברקן על דרך הפטרולים הישנה, והלאה למצפור הר אבינדב, ולסיור בקיבוץ מירב. נקודת הסיום היא במאגר רשפים ועין מודיעין.


פרטים נוספים בלשכות ההסברה של הקרן הקיימת:

חיפה 04-8640083
תל-אביב 03-5234449
ירושלים 02-6583480
באר-שבע 07-6276282
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by