ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
האח הגדול יאתר אתכם בלונה פארק 
 
 איפה הילד. ילדים עם המאתר של SafeTzone   
 
מערכת חיים ברשת

פוחדים לאבד את יקיריכם במבוכי פארקי השעשועים? מכשיר איתור יאפשר לכם לאתרם בגירסה מקומית של מערכת האיכון הגלובלית GPS. חברת דיסני כבר הביעה עניין

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ודאי שמעתם גירסה זו או אחרת של הסיפור על הילד שנעלם להוריו בעת ביקור ביורודיסני, ולמרבה המזל אותר ביציאה, כשהוא נמצא עם חוטפו ומחופש לילדה על מנת להסוותו. בין אם זו אגדה אורבנית או לא, אחד החששות הגדולים של הורים שמבקרים עם ילדיהם בלונה פארק הוא שהילד הסורר יחליק את ידו החוצה, ירוץ לעבר דב חייכני וידידותי ויעלם.

חברת SafeTzone מקליפורניה היא אחת החברות שמנסות להתמודד עם חשש זה. החברה מייצרת מכשירי איתור, שמוצמדים ליד באמצעות צמידי פלסטיק ומשדרים מדי 12.5 שניות אות, שנקלט בקולטים המוצבים במקומות שונים בפארק. תמורת כשני דולרים לאדם ליום, יכול כל מבקר בפארק לאכן (לאתר את מיקום) חבריו לקבוצה בתחנות איתור ברחבי הפארק . סמנכ"ל אדמיניסטרטיבי ב-SafeTzone, ריגן קלי, אמר שבפארק המים Wild Rivers בקליפורניה, שמותקנים בו 34 קולטים, המערכת מסוגלת לאכן אדם בטווח דיוק של שישה עד חמישה עשר מטרים. המערכת תומכת בשלושת אלפים עד עשרת אלפים אנשים במקביל.

"זה לא שאנחנו חושבים שילדים הולכים לאיבוד", אמרה סנדרה סקיארינו, דוברת פארק Wet 'n Wild באורלנדו, שהמערכת החלה לפעול בו בסוף מאי. "זה יותר לתת שלוות נפש להורים, שיידעו שהם יכולים לאתר את ילדם מיידית".

עלות עיצוב והתקנת המערכת עומדת על בין 150 אלף לשני מיליון דולר. חוזה ההפעלה המקובל הוא תשלום חודשי לפי רמת השימוש במערכת, כשמפעיליה הם אנשי הפארק, והחברה מספקת תמיכה טכנולוגית. לחברה יש כבר שתי מערכות פעילות ושתיים נוספות בבנייה, והיא במגעים עם מפעילים נוספים, ביניהם חברת וולט דיסני.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by