ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
Walmart מוכרת מחשבים אישיים עם לינדוס 
 
 עם עתיד, בלי מסך בלי חלון. מחשב עם לינדוס   
 
מערכת חיים ברשת

מערכת ההפעלה מריצה תוכנות של לינוקס ו-ווינדוס. "זוהי אלטרנטיבה מצויינת במחיר נמוך", אומרים ב-Walmart. קהילת הקוד הפתוח חוגגת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
רשת הקמעונאות האמריקאית Walmart החלה שלשום (שישי) במכירת מחשבים אישיים בהם מותקנת מערכת ההפעלה לינדוס (Lindows). זוהי מערכת הפעלה מבית לינדוס, שביכולתה לתמוך בתוכנות של שתי מערכות ההפעלה - לינוקס ו-ווינדוס (חלונות). Walmart מציעה שמונה סוגי מחשבים מתוצרת מיקרוטל, שמחירם נע בין 299 ל-599 דולר, לא כולל מסך.

"לינדוס, שמבוססת על מערכת ההפעלה יוניקס, מביאה גם את היציבות של יוניקס וגם את הנוחות של ווינדוס עם תמיכה ביישומיה. זוהי אלטרנטיבה מצויינת במחיר נמוך" אומרים ב-Walmart. המערכת כוללת אימייל, וורד, דפדפן, ספר כתובות, מחשבון, נגן אודיו ו-MP3, וכן תוכנות להצגת קבצי פאוור פוינט ואקסל. בנוסף, יכול המשתמש לבחור שלושה יישומים בחינם, מתוך "מחסן היישומים" של לינדוס.

כבר בסוף פברואר החלה Walmart למכור מחשבים של מיקרוטל ללא מערכת הפעלה כלשהי. ההשקה הנוכחית של PC עם לינדוס מהווה צעד המשך דרמטי בעולם המחשבים האישיים, לא רק בגלל שיווק מחשב ביתי עם מערכת הפעלה שונה מווינדוס, שהפכה להיות סטנדרט, אלא בעיקר בגלל הכרזת תחרות ישירה עם מיקרוסופט. קהילת הקוד הפתוח רואה בצעד זה ניצחון על מה שהם מכנים "מיסי מיקרוסופט", כשכוונתם למחיר הנמוך בהרבה של לינדוס יחסית לווינדוס. את חברת לינדוס הקים מייקל רוברטסון, מייסדה ומנהלה לשעבר של MP3.com.
 

רוצים לדבר על זה?

 
היכנסו לפורום תרבות דיגיטלית או לפורום תוכנות בנענע.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by