ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
בריטיש איירווייז בוחנת שירות אינטרנט אווירי 
 
 אינטרנט אווירי. קונקסיון (צילום: בואינג)   
 
מערכת חיים ברשת

נוסעיה יוכלו להתחבר לאינטרנט ולשלוח אימיילים בטיסה באמצעות המחשבים הניידים שלהם. הניסוי יחל בפברואר 2003, ויעלה עשרות דולרים בודדות לנוסע

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בריטיש איירווייז (BA) הודיעה שלשום (חמישי) כי תספק לנוסעיה את Connexion, שירות לוויני לגלישה באינטרנט ומשלוח אימייל בטיסות, במסגרת ניסוי של שלושה חודשים. השירות, שפותח על ידי חברת בואינג, יאפשר לנוסעים בעלי מחשבים ניידים לגלוש בחופשיות תמורת בין 30 ל-45 דולר לטיסה במסגרת הניסוי.

העסקה עם BA היא בשורה חיובית אחרי תקופה קשה לחברה, לאחר ששלוש חברות תעופה - אמריקן, יונייטד ודלתה - עזבו את קונקסיון, וחלק מעובדיה פוטרו, בעקבות הנזקים הכלכליים שגרמה התקפת הטרור של ה-11 בספטמבר לחברות התעופה.

BA היא השנייה שבוחנת את השירות, אחרי לופטהאנזה הגרמנית. היא תתקין את השירות במטוס בואינג 747-400 בפברואר 2003, ותגבה בתקופת הניסוי בין 30 ל-45 דולר לנוסע לטיסה. בואינג מסרה שחברות תעופה אמריקאיות יגבו בין 20 ל-30 דולר לטיסה.

בניסוי של השירות, שנערך בנוכחות עיתונאים, צלחה שליחת אימיילים וגלישה לאינטרנט במחשב נייד, אולם ניסיון להדגמת השירות במחשב כף יד כשל, והודעת השגיאה דיווחה על דפדפן לא מתאים.

בואינג מתכננת השקה רשמית של השירות ב-2004. נשיא Connexion , סקוט קארסון, מקווה שהשירות יותקן בעשר השנים הקרובות בארבעת אלפים מטוסים, כשליש מהצי המסחרי העולמי. החברות תשלמנה לבואינג תשלום חד פעמי להתקנת הציוד הנחוץ, ותחלוקנה עמה את ההכנסות מהנוסעים. השירות צפוי להכניס לבואינג בין שלושה לחמישה מיליארד דולר.
 

רוצים לדבר על זה?

 
היכנסו לפורום תרבות דיגיטלית או לפורום תעופה וחלל בנענע.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by