ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
גופה במלון וסקס נוסח פולין 

גופה במלון וסקס נוסח פולין

 
 
ליעד לבנה

זוג שמצא גופה בחדר המלון, העיר שהחליטו לסגור אותה, המסע של נער בן 15 בצינורות הביוב של העיר וסקס נוסח פולין – נסיעה חינם תמורת יחסי מין במושב האחורי

 
 
 
 
 
 
 
 
 

חייך, יש לך גופה באמבטיה

לפחות קיבלו הנחה על הרום סרוויס?
 לפחות קיבלו הנחה על הרום סרוויס?   
את מסענו בעולם קר וערל-לב זה נפתח, השבוע, בלאס-וגאס, בירת ההימורים העולמית, שם גילו השבוע ג'יימס ולורי ראיין את קצה גבול הסבלנות האישי שלהם.

הזוג ראיין, ברגיל תושבי וושינגטון, חצה את היבשת בכדי להתארח בבית המלון של רשת "הארד רוק קפה", לשכוח מהצרות ולבלות בנעימים. הם הגיעו לצ'ק-אין, קיבלו את המפתח, ועלו שמחים וטובי-לב לחדרם. אחרי שהם סגרו את הדלת, ונשמו לרווחה, הם הציצו בחדר האמבטיה - ושם, בתוך האמבט, הם גילו גופה מרוטשת.

אחוזי בעתה ביקשו הראיינים לנוס על נפשם, פתחו את הדלת - ומצאו שם שני שוטרים גדולים ועצבניים. השוטרים, שהוזעקו למקום בגלל רצח, היו משוכנעים שתפסו את העבריינים, דחפו את הראיינים לחדר והודיעו להם שהם במעצר. רק אחרי שהזוג ראיין כבר הריח את אוויר הכלא ועובש הקירות, וחש את קור הסורגים והחום בישבן, נכנס דוד נחמד מ-MTV, ואמר להם: חייכו, אכלתם אותה. הגופה מפלסטיק, השוטרים שחקנים, ויש לנו מצלמות כאן, וכאן, וכאן.

ג'יימס ולורי, מזועזעים עד עמקי נשמתם, הבהירו לבחור שהבדיחה, איך לומר, לא ממש משעשעת אותם. השבוע הם גם גיבו את הדיעה הזו בתביעה שהגישו גם נגד המלון וגם נגד MTV, בה הם דורשים עשרה מיליון דולר עבור פלישה לפרטיות, זיוף, וגרימת מצוקה רגשית.

כשהתבקשו להגיב על התביעה, איבדו אנשי MTV המשעשעים את חוש ההומור המשעשע, וסירבו לומר מילה. גם במלון "הארד רוק" העדיפו למחוק את החיוך, ולשמור על שקט.
 

סוגרים את הבאסטה

תהיה הנחה בארנונה?
 תהיה הנחה בארנונה?   
בטח כבר ראיתם שסוגרים מכולת, או בנק, או את הים; אבל המדור מוכן להתערב על מנוי למשחקים של בית"ר טייבה שלא ראיתם עיר נסגרת.

זה בדיוק מה שיקרה בקרוב לעיירה הקנדית מורדוקוויל, כ-600 ק"מ ממזרח לקוויבק: חברת המכרות נורנדה החליטה לסגור את מכרה המתכת המקומי, ולפטר את כל העובדים - 300 איש במספר.

השבוע התכנסו לאסיפה כללית כאלף מתושבי העיירה, ודנו בשאלה האם יש לסגור את הבאסטה, או לא. בהצבעה שנערכה בסוף קבע רוב מוחץ של 77 אחוזים שהעיירה תיסגר בתוך חודש.

ראש העיר (לשעבר?), שהתנגד להחלטה, אמר כי הוא מקווה שהצעד הנואש יעודד משקיעים רחומי-לב לבוא ולהשקיע בעיירה. בנימה קצת יותר מעשית, הוא הודיע שאם העיירה תיסגר, התושבים מתכוונים לתבוע פיצויים מהתאגיד ומממשלת קנדה.
 

חרא של חוויה

יש אלבום תמונות מהמסע?
 יש אלבום תמונות מהמסע?   
ונישאר בקנדה, שם זכה נער מקומי בשם "ילד הביוב", לאחר ששרד הפלגה נועזת בנהר תת-קרקעי של זוהמה ופסולת אנושית.

כריסטופר וואט בן ה-,15 תושב הבירה אוטאווה, הוא "תייר אורבני" - אחד מאותם אנשים שנכנסים למבנים נטושים, צינורות ניקוז וחורים אחרים בשביל הכיף. השבוע הוא נכנס עם חברים לתעלות הניקוז שמתחת לאוטאווה - ונסחף למערכת צינורות הביוב, בת 2000 הק"מ.

חבריו של כריס דיווחו מיד להוריו, שהודיעו מיד למשטרה. כוחות חילוץ מיוחדים, מזוינים במיכלי אוויר, הפליגו לתוך האפלה המצחינה והחלו בחיפושים.

הנחת העבודה היתה שכריס לא ישרוד את המסע המסוכן. "הסיכויים לשרוד שם הם גרועים מאוד" סיפר פט מק'נאלי, ראש מחלקת התברואה בעיריית אוטווה. "הביוב מלא בפסולת סניטרית - מה שיוצא מהבתים שלנו דרך הכיור, האמבטיה והשירותים. עובדי מחלקת התברואה לא נכנסים לשם בלי אמצעי זהירות".

התברואנים האמיצים שטו באפלולית במשך חמש שעות, ואיבדו כל תקווה - כאשר לפתע שמעו את כריס קורא לעזרה. הם דגו אותו, טיהרו אותו, והעבירו אותו לטיפול בבית החולים, שם הוא מחלים כעת
 
 

רומנטיקה נוסח פולין

צריך לתת טיפ לנהג?
 צריך לתת טיפ לנהג?   
ונעבור לוורשה, בירת פולין, שם מציעים לרומנטים שבכם עסקת חליפין: נסיעה חינם במונית, לכם ולבני הזוג. ומה אתם צריכים לעשות? לא הרבה, רק לקיים יחסי מין במושב האחורי.

חווית הסקס-על-גלגלים היא פרי מוחו הקודח של אמן שבדי בן ,26 הלומד באקדמיה המקומית לאמנויות. תחנת רדיו וורשאית (יש דבר כזה), המדווחת על היוזמה הברוכה, סיפרה כי האמן מבטיח לזוגות חשקניים נסיעה חינם בלימוזינה ורודה, קומפלט עם נהג צמוד, כאשר החלונות האחוריים מוחשכים, כדי לשמור על האינטימיות. עם זאת, לא יהיה כל מחסום בין הנהג והנוסעים.

כל מי שירצה, יוכל לנסוע במונית חינם-אין-כסף - אבל בשני תנאים: ראשית, עליך לנסוע עם עוד אדם. שנית, עליך לקיים איתו יחסי מין.

על פי הדיווח, תושבי וורשה מגלים עניין רב ב"מונית האהבה", והחלו כבר להזמין מקומות מראש - שבועות תמימים לפני השקתו החגיגית של השירות. התחנה הבטיחה לצרף אחד מכתביה לאחת הנסיעות הראשונות, ולדווח למאזינים הלהוטים בשידור חי.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by