ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
בוש נותן פוש לפס הרחב 
 
 אור ירוק לרשות. בוש נואם בפורום, ברקע יו``ר AOLTW, סטיב קייס (רויטרס)   
 
מערכת חיים ברשת

שיבח את פעולות ממשלו בנושא וקרא לרשות התקשורת הפדרלית לקדם את העניין. יועצו לשעבר: הנשיא נתן אור ירוק לרשות לבצע דה-רגולציה של התחום

 
 
 
 
 
 
 
 
 
נשיא ארה"ב, ג'ורג' וו. בוש, קרא לרשות התקשורת הפדרלית (FCC) לקדם את האינטרנט המהיר. עם זאת, הוא לא פירט את התוכניות המעשיות של הממשל בנושא. בוש אמר את הדברים בפני בכירי תעשיית ההייטק, בפורום "טכנולוגיה עילית במאה ה-21", שהתקיים אתמול (חמישי) ליד הבית הלבן.

"הגיע הזמן שנתקדם עם סדר יום", אמר בוש. "המדינה הזאת חייבת להיות אגרסיבית בנוגע להתפשטות הפס הרחב". בעוד הוא נתן לממשלו ציון טוב ב"פעילות לביטול הקשיים והמחסומים לשם הטמעת הפס הרחב", קרא בוש ל-FCC לעשות יותר.

"הרבה מהפעילות הולך להגיע דרך ה-FCC. אני בטוח שהיו"ר והחברים מתמקדים במדיניות שתביא שירות אינטרנט מהיר, תיצור תחרות ותתחשב בלקוחות", אמר בוש.

הדברים נותנים אור ירוק ליו"ר ה-FCC, מייקל פאואל, להקל את הרגולציה בתחום, אמרו שני יועצים לשעבר של בוש, ג'פרי אייזנבך ורנדולף מיי. לדברי אייזנבך, ה-FCC חששה מהתנגדות בממשל למהלך, וכעת אותת הנשיא, כי היא תזכה לתמיכתו בנושא.

הצעת החוק לקידום האינטרנט המהיר, שהתקבלה בבית הנבחרים האמריקאי בסוף פברואר, נתקלה בהתנגדות חברי ועדת המסחר והמדע של הסנאט. ההצעה קוראת להקל את הרגולציה על ענקיות הטלפון המקומיות, ועוררה התנגדות מצד ספקיות אינטרנט מהיר אחרות, משום שהיא מבטלת חוק מ-1996, לפיו הענקיות צריכות לפתוח את תשתיות הרשתות המקומיות שלהן לשימוש המתחרים. שתי הצעות חוק נוספות בנושא הגיעו לסנאט לאחרונה.

בוש לא פספס את ההזדמנות להשתמש בחוש ההומור המפורסם שלו: "התעניינתי לקרוא שהממשל שלנו מתכנן להוציא 53 מיליון דולר על טכנולוגית מידע בשנה הבאה. עכשיו, אם אתם בין מקבלי 53 מיליון הדולרים האלה, תוודאו שהמוצר באמת עובד, בבקשה".
 

רוצים לדבר על זה?

 
היכנסו לפורום תרבות דיגיטלית או טוסו לפורום אינטרנט מהיר בנענע.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by